Trwa ładowanie...

Uprawa, posiadanie, udzielanie i próba przekupstwa!

21 wyrośniętych krzewów, 30 małych sadzonek i nasionka konopi indyjskich oraz 42,82 grama suszu

Uprawa, posiadanie, udzielanie i próba przekupstwa!
d1ji43b
d1ji43b

* Funkcjonariusze zatrzymali 31-letniego Krzysztofa W. w momencie, kiedy właśnie podlewał swoją plantację.* Prowadził ją w specjalnie wydzielonej i zbudowanej części jednego z pokoi w domu. Mężczyzna w chwili zatrzymania próbował przekupić funkcjonariuszy. Zaproponował 6 tysięcy złotych. Wiadomo jednak, że stołeczni funkcjonariusze sa nieprzekupni i 31-latek usłyszał zarzuty, posiadania środków odurzających, ich udzielania, a także uprawy.

Policjanci już od jakiegoś czasu interesowali się podejrzanym. Zgodnie z ich informacjami mógł trudnić się przestępstwami narkotykowymi. W końcu przystąpili do realizacji zadań. 31-letni Krzysztof W. "został zabezpieczony" w wydzielonej, specjalnie obudowanej części jednego z pokoi. Oprócz niego, znajdowało się tam jeszcze* 21 krzewów konopi i 30 mniejszych sadzonek. Uprawa była odpowiednio podgrzewana i oświetlana. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze nasionka, a także wagę elektroniczną i słoik (z napisem "Nasza spiżarnia") wypełniony gotowym suszem. Po zbadaniu substancji okazało się że było to 42,82 grama marihuany. *

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Czynności procesowe dały podstawy do przedstawienia Krzysztofowi W. 4 zarzutów: uprawy, posiadania i udzielania środków odurzających, a także złożenia obietnicy wręczenia korzyści majątkowej.

d1ji43b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ji43b
Więcej tematów