Trwa ładowanie...

Trwają poszukiwania 12-latka. Był widziany na Mokotowie?

To dla nas dobry sygnał, bo znaczy, że żyje.

Trwają poszukiwania 12-latka. Był widziany na Mokotowie?
d2dxejj
d2dxejj

Już trzeci dzień policja szuka Jonathana Nieradki, który we wtorek wyszedł z domu na Ursynowie. Rodzina nie ma z nim kontaktu. Jak informuje policja, chłopiec mógł być widziany na Mokotowie.

12-latek ma 160 cm wzrostu, jest tęgiej budowy ciała, ma ciemne oczy, ciemne długie proste włosy w kolorze brązowym, mały nos i pełne uzębienie. Nie posiada znaków szczególnych. W dniu zaginięcia ubrany był w granatowy t-shirt i granatowe dresy.

Fałszywy trop

- Mamy niepotwierdzoną informację, że chłopiec mógł być widziany na terenie Mokotowa. To dla nas dobry sygnał, bo znaczy, że żyje - powiedział w piątek rano Robert Koniuszy z komendy na Malczewskiego. - Jesteśmy w stałym kontakcie z rodziną i ze szkołą. Sprawdzamy wszystkie możliwe miejsca, w których chłopiec mógłby się znaleźć - dodał. Policjanci natychmiast udali się na wskazane miejsce, ale Jonathana tam nie było.

Prośba o kontakt

Chłopiec wyszedł z domu przy ulicy Nowoursynowskiej we wtorek 16 maja o godzinie 17.30. Od tamtej pory nie kontaktował się z rodziną. Nie wiadomo, gdzie przebywa.

d2dxejj

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Jonathana proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Ursynów przy ul. Janowskiego 7, tel. 22 601 68 78 lub 22 603 15 71, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl

d2dxejj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dxejj
Więcej tematów