Trwa ładowanie...

Topola runęła na torowisko. Nie kurusją tramawaje aż siedmiu linii

Uwaga, IMGW wydało ostrzeżenia na 10 województw, w tym również dla Mazowsza.

Topola runęła na torowisko. Nie kurusją tramawaje aż siedmiu linii
d3wxjmn
d3wxjmn

10-metrowe drzewo runęło na torowisko w okolicy Parku Traugutta. Uwaga, nie kursują tramwaje aż siedmiu linii!

Silny wiatr przewrócił 10-metrowe drzewo na sieć trakcyjną na ulicy Międzyparkowej. Z informacji ZTM wynika, że występują utrudnienia w kursowaniu linii C1, 1, 6, 15, 18, 28, 35. Na miejscu pracuje straż pożarna. Kiedy tylko drzewo zostanie usunięte, wtedy robotnicy najprawdopodobniej przystąpią do naprawy linii.

Zerwana sieć trakcyjna to efekt orkanu Grzegorz, który sieje supustoszenie w kraju. Dwie osoby nie żyją, a 12 jest rannych, w tym 5 strażaków. Trwa usuwanie skutków wichur nad Polską. Jeszcze na poniedziałek prognozowany jest bardzo silny i porywisty wiatr. IMGW wydało ostrzeżenia dla 10 województw w tym dla Mazowsza.

Straż pożarna poinformowała, że w niedzielę interweniowała 37 razy w Warszawie w związku z uszkodzeniami po silnej wichurze. W całym woj. mazowieckim straż interweniowała 341 razy, akcje dotyczyły usuwania powalonych drzew oraz połamanych gałęzi z ulic i chodników oraz lokalnych podtopień dróg i budynków mieszkalnych.

Źródło: tvnwarszawa.pl

d3wxjmn

Oprac. Karolina Pietrzak

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Zmarł Piotr S. Podpalił się przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie

d3wxjmn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wxjmn
Więcej tematów