Trwa ładowanie...

Tak wygląda lodowisko na Narodowym [ZDJĘCIA]

Tak wygląda lodowisko na Narodowym [ZDJĘCIA]
d11rhb5
d11rhb5

Ślizgawka na Stadionie Narodowym bije rekordy popularności. W sobotę było potknięcie, bo podobno na taflę ktoś rozsypał sól i lód się roztopił , jednak dziś amatorzy łyżew już o tym nie myślą. Bilety na wczoraj i dziś zostały wyprzedane bardzo szybko. Pojawiła się dodatkowa pula biletów na dzisiejszy dzień, która od razu została wyprzedana.

Jak kupić bilety?

Wygląda na to, że bilety na ślizgawkę warto kupić z wyprzedzeniem, przez internet. Możecie to zrobić poprzez stronę internetową www.stadionnarodowy.org.pl/nasze-miejsce/zimowy-narodowy . Pamiętajcie, że lodowisko będzie działać na Narodowym do 20 lutego.

Bilet wstępu na lodowisko kosztuje 12 zł (normalny) lub *8 zł (ulgowy). Uprawnia on do korzystania z lodowiska przez 1,5 godziny oraz wszystkich atrakcji na stadionie - bez ograniczeń czasowych. Dzieci do 5. roku życia wchodzą *za darmo. Dostępne są *tańsze bilety dla rodzin i grupowe. *

d11rhb5

Łyżwy coraz bardziej popularne

Wczoraj wielu warszawiaków rozczarowanych brakiem biletów na Narodowy, wybrało się na pocieszenie na inne stołeczne lodowiska, m.in. na tor łyżwiarski na Stegnach . Kolejka była ogromna i wiele czekających osób nie dostało się na ślizgawkę. Okazuje się, że łyżwy zaczynają być jednym z ulubionych sportów warszawiaków.

Na Stadionie Narodowym nie tylko łyżwy

Poza łyżwami można tu również skorzystać z miejsca do jazdy na rolkach/ longboardzie, posiedzieć w miejscu do odpoczynku (chill out zone), zagrać w badmintona na specjalnym boisku - za wejście do tych stref zapłacimy 5 zł. Można też zjeść coś w tzw. małej gastronomii.

Odbywają się tu też dodatkowe imprezy: DISCO LODOWISKO, czyli DJ na żywo w piątkowe (21:30) i sobotnie (22:00) wieczory oraz poranki dla maluchów - w soboty i niedziele w godz. 10:00-11:15.

10 stycznia otwarcie skateparku

Skatepark będzie się znajdował na poziomie -4 Stadionu Narodowego, wejście od bramy nr 1. Będzie to jedyny w Warszawie kryty skatepark. Przeszkody będą nawiązywały do już istniejących na całym świecie, umiejscowionych w najpopularniejszych skateparkach.

Przy Narodowym pojawi się góra saneczkowa

Zaraz po pojawieniu się pierwszego śniegu w Warszawie będzie można pobawić się na sankach na specjalnie stworzonej górze saneczkowej w otoczeniu Stadionu Narodowego. Korzystanie z górki będzie bezpłatne!

d11rhb5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11rhb5
Więcej tematów