Trwa ładowanie...

Szukają świadków szalonego rajdu "Froga"!

Policja prosi o pomoc w tej sprawie

Szukają świadków szalonego rajdu "Froga"!
d3eajhz
d3eajhz

Ostatnio informowaliśmy Was, że o dwa miesiące przedłużyła płocka prokuratura śledztwo ws. szaleńczej jazdy Roberta N., pseudonim Frog, przez Warszawę. Powodem są przesłuchania świadków, do których śledczy docierali m.in. po analizie filmu, na którym widać, jak "Frog" łamie kilkadziesiąt przepisów. Prokuratorzy tłumaczyli też, że do ich śledztwa dołączono postępowanie wobec Roberta N., który uciekał przed policją podczas innego rajdu, w województwie świętokrzyskim

Dziś Komenda Stołeczna Policji poinformowała, że "poszukuje świadków brawurowej jazdy kierowcy samochodu BMW M3 E92 koloru białego, który 5 czerwca 2014 roku w godzinach popołudniowo - wieczornych poruszał się po ulicach Warszawy".

Przedmiotowy pojazd jechał od skrzyżowania Puławska/Pustułeczki do skrzyżowania al. gen. Sikorskiego/św. Bonifacego przebiegających w ciągach komunikacyjnych ulic: ul. Puławska – Dolina Służewiecka – al. gen. Sikorskiego, na trasie od skrzyżowania Powsińska/św. Bonifacego do Mostu Świętokrzyskiego przebiegających w ciągach komunikacyjnych ulic: Powsińska – Czerniakowska – Trasa Siekierkowska – Wał Miedzeszyński – Wybrzeże Szczecińskie – Most Świętokrzyski, na trasie od skrzyżowania Dobra/Tamka do Powsińska/Augustówka przebiegających w ciągach komunikacyjnych ulic: Dobra – Solec – Ludna – Wioślarska – Solec – Czerniakowska – Powsińska. - czytamy w komunikacie.

Osoby, które były bezpośrednimi świadkami brawurowej jazdy oraz osoby kierujące w tym czasie pojazdami i poruszające się wskazanymi ulicami, proszone są o kontakt z Komendą Stołeczną Policji, ul. Nowolipie 2, tel. 22 603-63-13, e-mail: rzecznikksp@policja.waw.pl

d3eajhz

O "Frogu" zrobiło się głośno, gdy na jednym z youtubowych profilów pojawił się film, na którym mogliśmy zobaczyć szaleńczą jazdę białego sportowego bmw po stołecznych ulicach. Bmw M3 pędziło przez miasto, ścigając się jednocześnie z motocyklistami. Samochód wielokrotnie jechał pod prąd, skręcał ze środkowego pasa i przeciskał się na milimetry między samochodami. Podczas 35 kilometrowego pościgu mężczyzna popełnił ponad 80 wykroczeń.

Zobaczcie szaloną jazdę ulicami stolicy!

d3eajhz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eajhz
Więcej tematów