Trwa ładowanie...

"Stop Szydłości". W nocy zniszczono witrynę lokalu "Ewa i Przyjaciele"

"Ewę&Przyjaciół" otwarto wczoraj

"Stop Szydłości". W nocy zniszczono witrynę lokalu "Ewa i Przyjaciele"
d4f5ikq
d4f5ikq

Jak niedawno informowaliśmy , w centrum Warszawy PiS zaaranżowało restaurację "Ewa&Przyjaciele", nawiązującą nazwą do restauracji "Sowa&Przyjaciele", w której dochodziło do nielegalnego podsłuchiwania rozmów polityków, w tym ministrów, i biznesmenów. Dziś witryna lokalu została pomazana, dodatkowo ktoś nakleił kartki z napisem "Stop Szydłości"

Lokal otwierała Beata Szydło, kandydatka PiS na urząd premiera. Elementami ekspozycji są w nim m.in. zdjęcia polityków Platformy i PSL, automat do gry, zegarek, czy stoliki restauracyjne, przy których widnieją kartonowe podobizny m.in. byłej wicepremier, minister infrastruktury i rozwoju Elżbiety Bieńkowskiej czy byłego ministra transportu Sławomira Nowaka. Przypomniane są także słynne cytaty, taki jak byłego ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza: "Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie".

Szydło, otwierając lokal, mówiła m.in. o aferach, do których dochodziło za rządów Platformy Obywatelskiej. - To jest symbol tych rządów - podkreślała wiceszefowa PiS - Te afery powodowały, że podatnicy, każdy z nas, traciliśmy nasze pieniądze, bo to był skok na kasę, kręcenie lodów, by w szemrany sposób dorobić się kosztem ludzi. Czas z tym skończyć, czas, by ci politycy, którzy w taki sposób funkcjonowali, odeszli - mówiła.

d4f5ikq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f5ikq
Więcej tematów