Trwa ładowanie...

Śmiertelnie potrącił i uciekł z miejsca wypadku. Policja prosi o pomoc w tej sprawie

"Pojazd nie zatrzymał się, nie udzielono też żadnej pomocy. Natychmiast odjechał "

Śmiertelnie potrącił i uciekł z miejsca wypadku. Policja prosi o pomoc w tej sprawie
d4ipu6e
d4ipu6e

W poniedziałkowe popołudnie, tuż po godzinie 17.00 w podwarszawskiej miejscowości Baniocha doszło do
śmiertelnego potrącenia 43- letniego pieszego - poinformowali policjanci z KSP . Sprawca tego wypadku jadący w kierunku Góry Kalwarii, nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie po godz. 17.00 otrzymali informację o wypadku na drodze krajowej numer 79 w miejscowości Baniocha. Z informacji, jakie uzyskali mundurowi wynika, że kierowca pojazdu jadący w kierunku Góry Kalwarii, potrącił śmiertelnie 43- letniego mężczyznę.

Po wypadku pojazd nie zatrzymał się, nie udzielono też żadnej pomocy. Kierujący lub kierująca natychmiast odjechał z miejsca zdarzenia.

d4ipu6e

Dlatego policjanci z Piaseczna apelują do wszystkich osób, które około godziny 17.00 znajdowały się na drodze numer 79 pomiędzy Piasecznem, a Górą Kalwarią o pilny kontakt z policją jeżeli były one świadkami tego wypadku, zaobserwowały nietypowe zachowanie innego uczestnika ruchu, lub w jakikolwiek inny sposób mogą pomóc w ustaleniu sprawcy tego wypadku.

- Na informacje czekamy pod numerem tel. 22 60 45 213 - piszą policjanci. I dodają: - Jednocześnie apelujemy do sprawcy lub sprawczyni tego wypadku, by dobrowolnie i jak najszybciej zgłosiła się do najbliższej jednostki policji - dodają funkcjonariusze.

Sprawą zajmuje się prokurator.

d4ipu6e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ipu6e
Więcej tematów