Trwa ładowanie...

Schody zamieniły się w lodowiec. "Nawet poręcz nie pomoże. Tylko teleportacja"

Przejście podziemne na Woli zamieniło się w lodowiec.

Schody zamieniły się w lodowiec. "Nawet poręcz nie pomoże. Tylko teleportacja"
d1d3uy3
d1d3uy3

Schody prowadzące do przejścia podziemnego przy Reducie Wolskiej zamieniły się w lodowiec. Bezpieczne przejście w tym miejscu jest bardzo utrudnione, gdyż warstwa lodu jest naprawdę gruba i rozciąga się niemal na całej szerokości stopni. - Jak tu dostać się na drugą stronę ulicy. Wyciąg krzesełkowy? - pyta jedna z internautek.

Przejście podziemne pod ulicą Wolską w Warszawie stało się prawdziwą pułapką dla mieszkańców. O ile pierwsze stopnie nie są oblodzone, idąc dalej możemy narazić się na bardzo poważna kontuzję. - Na naszym "ulubionym" przejściu podziemnym pojawił się lodowiec - informuje serwis Piesza Wola.

Mieszkańcy Woli komentują całą sytuacje na Facebooku.

To nie pierwsza taka sytuacja w tym miejscu. Na początku grudnia mieszkańcy wspinali się po schodach, niczym zdobywcy górskich szczytów, trzymając się barierek, które chroniły ich przed upadkiem na oblodzonych schodach.

d1d3uy3

Zamieszczone powyżej zdjęcia potwierdzają sens tworzenia naziemnych przejść dla pieszych. Przy okazji realizacji takiego projektu w okolicach Dworca Centralnego podniosły się głosy, że jest to niepotrzebna w tym miejscu infrastruktura. Jak widać, korzystanie wyłącznie z podziemnych przejść może okazać się uciążliwe lub całkowicie niemożliwe, tak jak ma to miejsce dziś w niektórych lokalizacjach.

Źródło: (Facebook/pieszawola/WawaLove.pl)

d1d3uy3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d3uy3
Więcej tematów