Trwa ładowanie...

Ryanair na Okęciu do 2 września

Okazuje się, że jeszcze przez całe wakacje odlecimy tanimi liniami z Lotniska Chopina

Ryanair na Okęciu do 2 września
dg814kk
dg814kk

Ryanair przedłużył do 2 września włącznie loty wykonywane z Portu Chopina w Warszawie. Wszystko dlatego, że przewoźnicy nie mogą jeszcze wrócić na lotnisko w Modlinie. Wciąż nie ma zgody na użytkowanie zamkniętej przez nadzór budowlany drogi startowej. Druga linia lotnicza Wizz Air operacje z Lotniska Chopina według ostatnich informacji będzie wykonywała do 26 października włącznie.

Zamknięcie pasa startowego spowoduje znaczące opóźnienia, przekierowania lotów, a także możliwe ich odwołania. Zamiarem Ryanair jest przekierowanie, jeżeli to możliwe, wszystkich lotów na lotnisko Chopina w Warszawie do 2 września 2013 do godziny 24:00 - poinformował dzisiaj irlandzki przewoźnik.

Ryanair przypomina, że wszyscy pasażerowie powinni udać się bezpośrednio na lotnisko Chopina w Warszawie. Karty pokładowe z/do Modlina będą obowiązywać na lotnisku Chopina. SMS-y oraz e-maile ze szczegółami zmiany rezerwacji lub zwrotu kosztów zostały wysłane do wszystkich pasażerów dotkniętych tą sytuacją.

Cała sytuacja spowodowana jest cofnięciem pozwolenia na użytkowanie betonowej części pasa startowego lotniska w Modlinie. Powodem były pęknięcia i dziury na nawierzchni pasa. Teraz wykonawca pasa startowego firma ERBUD przeprowadza prace naprawcze. Nie wiadomo, ile one potrwają. Możliwe, że lotnisko w Modlinie będzie otwarte dopiero w przyszłym roku .

dg814kk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dg814kk
Więcej tematów