Trwa ładowanie...

przyJazdowisko - garażówka jedyna w swoim rodzaju!

Mieszkańcy domków fińskich wystawią ze swoich strychów, komórek i garaży skarby zbierane w nich przez prawie siedemdziesiąt lat istnienia osiedla!

przyJazdowisko - garażówka jedyna w swoim rodzaju!
d1180hw
d1180hw

W sobotę 31 sierpnia, w godzinach od 12:00 do 18:00, m*ieszkańcy domków fińskich wystawią ze swoich strychów, komórek i garaży skarby zbierane w nich przez prawie siedemdziesiąt lat istnienia osiedla.*

Również organizacje pozarządowe działające w ramach inicjatywy Otwarty Jazdów zaprezentują na swoich posesjach własną twórczość, wraz z przeglądem prywatnych piwnic. Dlatego Jazdowisko jest idealną okazją do klimatycznego spaceru zielonymi alejkami i wnikliwego poznania tego urokliwego kawałka Warszawy. Przy okazji będzie można obkupić się w rzeczy, których nie znajdziecie nigdzie indziej!

Dla wystawców spoza osiedla też wyznaczony zostanie teren pod targowisko. Opłaty nie są duże: 10 złotych od osób, które wystawiają się z rzeczami używanymi, a 20 złotych od osób sprzedających rękodzieło oraz jedzenie. Zgłoszenia należy wysyłać na adres
wyprzedaz@jazdow.pl.__

Część dochodu ze stoisk zostanie przeznaczona na działania statutowe organizacji, które walczą o ocalenie Osiedla Jazdów.

d1180hw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1180hw
Więcej tematów