Trwa ładowanie...

Protesty i remonty. Sporo utrudnień

Remont Kawęczyńskiej, badania na pl. Teatralnym oraz protesty dostawców buraków cukrowych

Protesty i remonty. Sporo utrudnień
dlv3wz4
dlv3wz4

Idzie słońce, idą remonty. Już dziś rusza generalny remont Kawęczyńskiej na Pradze. Między Ząbkowską a Otwocką będzie wymieniana nawierzchnia jezdni i chodników. Dodatkowo mają stanąć nowe laternie, więc spodziewajmy się też czasowych zamknięć części chodników. Za to ma przybyć zatoczek parkingowych. Ponadto pomiędzy Ząbkowską a Folwarczną brukarze będą odtwarzali historyczną kamienną nawierzchnię.

Co jeszcze?* Część pl. Teatralnego zajęli archeolodzy.* Od dziś wyłączonych z użytkowania będzie około 130 miejsc parkingowych. Czynny będzie fragment parkingu od strony ul. Moliera. Utrudnienia potrwają do końca sierpnia.

Jakby było mało, dziś, do godz. 16.00 potrwają protesty rolników, dostawców buraków cukrowych i pracowników cukrowni. Protest zaczęli oni już o 12.00, w tej chwili zebrało się już kilkaset osób. Rolnicy przejdą przez plac Trzech Krzyży na ul. Wiejską przed Sejm, a potem udadzą się ul. Piękną i Al. Ujazdowskimi pod kancelarię premiera. Będą czasowe utrudnienia w ruchu, a nawet czasowe wyłączenia ulic.

dlv3wz4

Więcej o poniedziałkowych protestach i utrudnieniach przeczytacie TUTAJ .

dlv3wz4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlv3wz4
Więcej tematów