Trwa ładowanie...

Poznaj swoje ciało na placu Defilad

Od dziś do końca października można tu wykonać bezpłatne badania zdrowotne

Poznaj swoje ciało na placu Defilad
d2l4t2s
d2l4t2s

Na placu Defilad stanęło Centrum Stworzone dla Zdrowia. Jest to nowoczesny obiekt, wykorzystujący technologię pozwalającą poszerzyć wiedzę o zdrowiu i poznać aktualny stan swojego organizmu. To miejsce, w którym można się poddać prostej diagnozie medycznej, a także otrzymać wskazówki dotyczące nawyków i codziennej troski o zdrowie.

Nowoczesna technologia kinetyczna pozwoli w wygodny i ciekawy sposób oszacować 50 podstawowych wskaźników określających stan zdrowia. Będzie można poznać m.in. stopień zmineralizowania kości, zawartość wody i tkanki tłuszczowej w organizmie. Dzięki interaktywnym powierzchniom dotykowym odwiedzający przyjrzą się budowie i funkcjonowaniu ludzkiego organizmu, a księga wiedzy pozwoli zapoznać się ze skróconą historią medycyny.

Oficjalne otwarcie Centrum Stworzone dla Zdrowia odbyło się w piątek 23 sierpnia.

Od dzisiaj, 24 sierpnia 2013 r,. Centrum można już odwiedzać.Obiekt pozostanie na Placu Defilad do końca października. Jest otwarty codziennie od godziny 10:00 do 20:00,a* wykonywane badanie jest bezpłatne.*Centrum jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

d2l4t2s

Przez kolejne 3 lata Centrum Stworzone dla Zdrowia odwiedzi największe polskie miasta.

d2l4t2s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l4t2s
Więcej tematów