Trwa ładowanie...

Ponad kilogram haszyszu w warsztacie

Mężczyzna został wypuszczony za poręczeniem [WIDEO]

Ponad kilogram haszyszu w warsztacie
d3ec9og
d3ec9og

Ponad kilogram haszyszu w kostkach zabezpieczyli policjanci ze stołecznego Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową. - Zatrzymany został 45-letni Robert K., który usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków - informują policjanci ze Stołecznej Komendy Policji Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową prowadząc działania wymierzone w zorganizowane grupy trudniące się handlem narkotykami uzyskali informację, że w jednym z warsztatów przy ul. Szklanej na warszawskim Targówku może dochodzić do handlu narkotykami. - Funkcjonariusze pojechali na miejsce i weszli do pomieszczeń garażowych należących do 45-letniego Roberta K. - informują mundurowi. - Podczas przeszukania policjanci znaleźli 1,15 kg haszyszu w kostkach. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do stołecznej komendy.

Robert K. usłyszał w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga –Północ zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Ten czyn zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

d3ec9og

Mężczyzna opuścił siedzibę prokuratury za poręczeniem majątkowym. Będzie też musiał stawiać się w jednostce policji, by podpisywać listę osób dozorowanych.

d3ec9og
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ec9og
Więcej tematów