Trwa ładowanie...
uprawa
20-09-2012 14:22

Policjanci zlikwidowali uprawę marihuany!

W Rajszewie przy ulicy Golfowej!

Policjanci zlikwidowali uprawę marihuany!
d1o2dc3
d1o2dc3

W ostatni piątek w Rajszewie przy ulicy Golfowej policjanci odkryli ogrodzony siatką teren z uprawą konopi indyjskiej. Uprawę otaczały zamaskowane liśćmi deski naszpikowane ostrymi gwoździami.

Na 80 metrach kwadratowych znajdowało się 29 doniczek z roślinami w różnej fazie rozwoju i 39 roślin rosnących w ziemi. Ponieważ nie było wiadomo, kto posadził nielegalne rośliny, policjanci zdecydowali zorganizować zasadzkę. Faktycznie, po kilku godzinach pojawili się mężczyźni, którzy zaczęli ścinać krzewy. Funkcjonariusze zatrzymali obu.

Po przeszukaniu mieszkania Mateusza S. (21) okazało się, że trzymał tam nasiona konopi indyjskiej i kilka tysięcy złotych. W pomieszczeniu gospodarczym zaś znajdowały się dwa sejfy z ukrytymi w nich słoikami z około kilogramem gotowego narkotyku.

Mateusz S. przyznał się do winy. Marihuanę uprawiał prawdopodobnie od czerwca tego roku. Daniel L. pomagał mu od kilku tygodni. Mężczyźni zostali tymczasowo zatrzymani na 3 miesiące. Grozić im może odpowiednio do 15 i 8 lat pozbawienia wolności.

d1o2dc3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o2dc3
Więcej tematów