Trwa ładowanie...

Podając się za pracowników administracji okradli 80-latkę. Policja prosi o pomoc

80-letniej kobiecie ukradziono biżuterię oraz 6,5 tys. zł.

Podając się za pracowników administracji okradli 80-latkę. Policja prosi o pomoc
ddmugul
ddmugul

Policjanci z Targówka proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób, których wizerunki zarejestrowała kamera monitoringu. Osoby te, podając się za pracowników administracji dokonały kradzieży pieniędzy i biżuterii z mieszkania przy ul. Wysockiego. Każdy, kto rozpoznaje wskazane osoby lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji, pod numerem tel. 22 603-81-71.

Do zdarzenia doszło 9 grudnia przy ul. Wysockiego w Warszawie. Dwie osoby podające się za pracowników administracji, wykorzystując nieuwagę 80-letniej kobiety dokonały kradzieży pieniędzy i biżuterii o wartości 6,5 tys. złotych.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopisy osób, które mogą mieć związek z tą kradzieżą. Ich personalia nie są jednak znane. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc policji w ustaleniu tożsamości opisywanych osób.

Rysopis: Kobieta i mężczyzna w wieku 30-40 lat; kobieta szczupłej budowy ciała, około 165 cm wzrostu; mężczyzna średniej budowy ciała, wzrost około 170 cm.

Każdy, kto rozpoznaje wskazane osoby lub ma jakąkolwiek informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5, tel. 22 603-81-71. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

ddmugul
ddmugul
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddmugul
Więcej tematów