Trwa ładowanie...

PINK na Stadionie Narodowym w Warszawie. Takiego show w Warszawie jeszcze nie było

PINK na Stadionie Narodowym w Warszawie zagra już w najbliższą sobotę. 20 lipca do stolicy zjadą się tysiące fanów artystki. Kolejny koncert na Stadionie Narodowym to zła wiadomość dla mieszkańców Saskiej Kępy, którzy po raz kolejni będą musieli zmagać się z utrudnieniami w ruchu.

PINK na Stadionie Narodowym w Warszawie. Takiego show w Warszawie jeszcze nie byłoŹródło: PAP/EPA, fot: Mark Cavill/Famous
d28zois
d28zois

PINK. Latająca królowa popu na Stadionie Narodowym

PINK to jedna z największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Jej płyty sprzedają się w milionowych nakładach i błyskawicznie pokrywają platyną.

Artystka nagrała do tej pory 9 studyjnych albumów. Ostatni z nich, „Hurts 2B Human” miał premierę wiosną tego roku.

PINK w Polsce wystąpiła dotychczas tylko raz. W 2004 roku, już jako znana i doceniana na światowej scenie artystka, postanowiła zagrać podczas Open'er Festival w Gdyni. Niestety występ ten nie przypadł do gustu polskiej publiczności.

d28zois

W sobotę 20 lipca PINK zagra w Polsce po raz drugi w historii. Tym razem pojawi się na scenie rozstawionej na Stadionie Narodowym. Koncert będzie jednym z przystanków na światowej trasie „P!NK Beautiful Trauma World Tour 2019” promującym jej poprzedni album „Beautiful Trauma”.

Podczas koncertu publiczność z pewnością nie będzie narzekała na nudę. Oprócz dynamicznej, a czasem również wzruszającej muzyki, podczas koncertu nie zabraknie wrażeń wizualnych. PINK, jako była gimnastyczka, zachwyca najróżniejszymi choreografiami. Tańczy, unosi się na linach, wspina po elementach scenerii. Jej koncerty przyprawiają zawsze o zawrót głowy.

PINK na Stadionie Narodowym. Support i plan wydarzenia

W sobotę bramy Stadionu Narodowego zostaną otwarte już o godzinie 16:30.

d28zois

Przed PINK na scenie pojawi się tak zwany support. Muzyczne wydarzenie o godzinie 18:15 rozpocznie KidCutUp. O godzinie 19:00 na scenie pojawi się Bang Bang Romeo, a tuż po nim zagra Vance Joy (19:45).

PINK na Stadionie Narodowym pojawi się około godziny 20:50.

Koncert PINK i utrudnienia na Saskiej Kępie

Występ PINK na Stadionie Narodowym spowoduje spore utrudnienia w komunikacji na terenie Saskie Kępy. W godzinach 17-20 z ruchu zostanie wyłączona strefa, której granice wyznaczą al. J. Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński.

W tym czasie obszarem wyłączonym z ruchu będą mogły poruszać się jedynie pojazdy ZTM, taksówki, jednoślady oraz pojazdy posiadające identyfikatory SK, wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe.

d28zois

Utrudnienia będą występowały również około godziny 22:30, czyli po zakończeniu koncertu. Służby zapowiadają, że mogą zamknąć Most Poniatowskiego oraz fragment Alei Jerozolimskich (odcinek od Ronda Waszyngtona do Ronda de Gaulle’a). Dojdzie do tego, jeżeli uczestnicy koncertu postanowią pieszo wrócić do centrum miasta.

Jeżeli Most Poniatowskiego zostanie zamknięty, zmienionymi trasami pojadą tramwaje 7, 9, 24, 25, 73 oraz autobusy 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 517, 521, N22, N24 i N72.

d28zois
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28zois
Więcej tematów