RegionalneWarszawaOkęcie bez linii 175?

Okęcie bez linii 175?

Okęcie bez linii 175?
Źródło zdjęć: © Wawalove

27.02.2012 14:00

O los tej jakże potrzebnej linii autobusowej pytał autor bloga http://autobusczerwony.blox.pl.

SKM-ka ma wyprzeć linię 175 z lotniska - takie są po krótce wnioski po rozmowie autora bloga z dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego, Leszkiem Rutą. Do Euro2012 nie są planowane żadne zmiany w komunikacji, jednak później, planuje się skrócenie trasy linni autobusowej, która od początku istnienia lotniska przywozila na Okęcie pasażerów.

Może i ma to sens. Kiedy będzie już działała SKM-ka, to warto jak najszybciej przyzwyczaić podróżników do korzystania z tej właśnie formy połączenia z centrum Warszawy. Wtedy każdego ominą korki, które na trasie linii 175 w godzinach szczytu jak najbardziej się zdarzają.

Krótko mówiąc, pociągi przejmą kontrolę nad transportem pasażerskim między Warszawą a lotniskiem, a my z niecierpliwością czekamy na to, jak organizacja ruchu na tej trasie będzie wyglądać i czy oznakowania na warszawskim lotnisku będą jasne i czytelne dla każdego pasażera. Dziś bowiem ciężko o informację dotyczącą tego, gdzie można znaleźć autobusy i na jakich trasach one kursują. A tego typu informacje powinny się przecież znajdować już w hali przylotów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także