Trwa ładowanie...

Oderwij się od ziemi na Targówku. Trampoliny, tory przeszkód i ogromne areny

Nowa lokalizacja i nowa atrakcja.

Oderwij się od ziemi na Targówku. Trampoliny, tory przeszkód i ogromne areny
d2m7xii
d2m7xii

Hangar 646 - czyli zespół ogromnych aren ze ścieżkami akrobatycznymi, przeszkodami oraz różnorodnymi trampolinami - podbił stolicę. Warszawiacy moga skorzystać z dwóch punktów rekreacyjncyh na Gocławiu oraz na Mokotowie. Teraz twórcy szykują nowy projekt. Otwarcie już wiosną na Targówku.

- Bardzo długo pracowaliśmy nad trzecim hangarem. Chcieliśmy, żeby mocno wyróżniał się na tle dwóch pozostałych, dlatego od dłuższego czasu zbieraliśmy pomysły na rzeczy, których nikt jeszcze w Polsce nie zrobił - mówi Marcin Konefał, pomysłodawca Hangaru 646. - Na realizacje pomysłów potrzebowaliśmy dużej przestrzeni. W końcu udało nam się znaleźć halę o powierzchni 2600m2 - dodaje.

Większą część powierzchni zajmą zupełnie nowe atrakcje. Oprócz różnego rodzaju trampolin i poduch powietrznych do skoków, w nowym hangarze znajdzie się ogromna, prawie pionowa zjeżdżalnia, interaktywne ścianki wspinaczkowe z rozszerzoną rzeczywistością, oraz ogromne tory przeszkód.

- Tory przeszkód to element nad którym pracowaliśmy najdłużej - mówi Igor Konefał, brat Marcina. Jak tłumaczy, w nowym miejscu znajdą się aż dwa: jeden sprawnościowy, w którym głównym zadaniem będzie szybkie przejście toru bez dotykania podłogi, a drugi wytrzymałościowy dla którego budujemy specjalną piętrową konstrukcję. Każdy będzie zrobiony w taki sposób, by mogły z nich skorzystać osoby w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej.

Nowe miejsce otworzy się przy ulicy Dalanowskiej 29 w Warszawie tuż obok powstającej stacji metra Trocka. Oprócz atrakcji goście będą mogli skorzystać z kawiarni, oraz oglądać skoki z galerii widokowej zbudowanej z kontenerów morskich w której znajdzie się salon gier Arcade 646. Na miejscu oprócz wejść indywidualnych będą organizowane WF-y dla szkół i urodziny.

d2m7xii

Przewidywany termin otwarcia: wiosna 2018 roku.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Nowe fakty w aferze reprywatyzacyjnej? Podrobione podpisy na dokumentach

d2m7xii
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m7xii
Więcej tematów