Trwa ładowanie...

Nudziło im się, więc poinformowali o alarmie bombowym

Dwóch nastolatków zadzwoniło na policję. Powiedzieli, że w centrum handlowym znajduje się bomba...

Nudziło im się, więc poinformowali o alarmie bombowym
d44qx2o
d44qx2o

2 listopada o 16.39 na numer alarmowy policji zatelefonował mężczyzna, który poinformował, że w* jednym z centrów handlowych na Woli w toalecie jest podłożony ładunek wybuchowy*. Policjanci podejrzewali, że może to być żart, ale jak w każdym tego typu przypadku na miejsce skierowano służby ratownicze i zarządzono sprawdzenie pirotechniczne - informuje Komenda Stołeczna Policji.

Policyjni pirotechnicy sprawdzali bardzo dokładnie cały budynek centrum handlowego. Cała akcja trwała kilka godzin. Alarm okazał się fałszywy.

d44qx2o

Policjanci z Woli od dłuższego czasu pracowali nad sprawą. Sprawdzali każdy sygnał, wielokrotnie przesłuchiwali nagrania. Kilka dni temu zapukali do drzwi jednego z mieszkań w dzielnicy. Tam zatrzymali dwóch braci: 13 i 14-latka. Nieletni przyznali się, że poinformowali o ładunku. Powiedzieli, że zrobili to, bo... im się nudziło. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnim - informują policjanci - Ich rodzice zostaną prawdopodobnie obciążeni kosztami akcji.

d44qx2o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44qx2o
Więcej tematów