Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Bistro na Czapelskiej 23

Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego w nowej lokalizacji na Grochowie!

Nowe miejsce: Bistro na Czapelskiej 23
dx3hcwi
dx3hcwi

Ryszard Majewski, znany warszawskim smakoszom jako wieloletni szef kuchni restauracji Blue Cactus , oraz Maria Romańska, autorka bloga Figa S-makiem, zapraszają do swojego nowo otwartego bistro na Grochowie .

Lokal działa pod szyldem Akademii Smaków Ryszarda Majewskiego, która od lat gości na rynku gastronomicznym. W Akademii i jej bistro, organizowane są kameralne warsztaty kulinarne, imprezy okolicznościowe i przygotowywane cateringi dla osób indywidualnych oraz firm.

Akademia zyskała nową lokalizację na ul. Czapelskiej 23 niedaleko Ronda Wiatraczna i bazaru, na którym zaopatruje się w świeże produkty. Czynna jest codziennie, od poniedziałku do soboty w godzinach od 12.00 do 20.00, natomiast w niedziele organizowane są obiady rodzinne i przyjęcia okolicznościowe, po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji.

dx3hcwi

Akademia Smaków oferuje stałe menu kuchni międzynarodowej, a dodatkowo codzienne zestawy obiadowe (do wybory 2-3 zupy i 2-3 dania). W menu znajdziemy też tarty, kanapki, sałatki, quesadille. Ceny są umiarkowane - główne danie zjemy tu za ok. 30 zł.

*Bistro ma otwartą kuchnię. *Można obserwować proces powstawania dań, porozmawiać z szefem kuchni o tajnikach sztuki kulinarnej, lub bezpośrednio od autora, dowiedzieć się z jakich składników było przygotowywane zamawiane danie.

Adres: ul. Czapelska 23, Grochów

*Telefon: *600 370 688

dx3hcwi

Godziny otwarcia: 12:00-20:00

Czytaj również: Nowe miejsce: Four Seasons

dx3hcwi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx3hcwi
Więcej tematów