Trwa ładowanie...

Na Torwarze odbędzie się festiwal You Tube!

Całodniowa impreza łącząca w jedno festiwal, warsztaty, konferencję oraz targi

Na Torwarze odbędzie się festiwal You Tube!
d1ph2os
d1ph2os

6 grudnia 2014 r. na Torwarze odbędzie się Orange Video Fest by LifeTube. Ma to być całodniowa impreza łącząca w sobie festiwal, warsztaty, konferencję oraz targi. W roli prowadzących wystąpi duet Lekko Stronniczy, a na scenie pojawią się także inni popularni twórcy internetowego wideo.

- Czołowi polscy YouTuberzy w jednym miejscu, kilka tysięcy widzów na Torwarze i do tego duża dawka wiedzy merytorycznej o YouTube. Tego w Polsce jeszcze nie było. Orange Video Fest by LifeTube to prawdziwe święto YouTube, youtuberów i ich widzów – podkreśla Barbara Sołtysińska, CEO LifeTube, organizatora wydarzenia.

Kogo spotkacie na Torwarze? M.in. SA Wardęga , Abstrachuje, SKKF, AdBuster, Rock, Łukasz Jakóbiak, Polimaty, Red Lipstick Monster, Mówiąc Inaczej, Matura to Bzdura, Cyber Marian, Ravgor, Wapniak, Martin Stankiewicz, LekkoStronniczy i Szymon Majewski (wszystkich jutuberów znajdziecie na stronie orangewideofest.pl). Będą także specjalni goście z USA (na razie potwierdzony jest przyjazd Stuart Edge i Furious Pete) i nie tylko.

Jutuberzy wystąpią na głównej scenie, będziecie mogli zadawać im pytania a także zbierać autografy. W specjalnie przygotowanej strefie, którą dowodzić będzie Rock będzie miejsce dla graczy komputerowych. Dla wszystkich przygotowaliśmy specjalną grę miejską. To oczywiście jeszcze nie koniec atrakcji i niespodzianek.

d1ph2os

Równolegle odbywać będzie się konferencja biznesowa. Będzie można się dowiedzieć m.in. o tym jak wykorzystać YouTube w strategii biznesowej, jak zmierzyć oglądalność czy przeanalizujemy najlepsze kampanie wideo. Całość imprezy zakończy wręczenie nagród Youtube Partner Rewards.

Bilety na to wydarzenie są do kupienia na stronie orangevideofest.evenea.pl .

d1ph2os
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ph2os
Więcej tematów