Trwa ładowanie...

Na Ochocie z młotkiem w ręku po mieszkanie? Atak na urzędnika i ochroniarza

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w Urzędzie Dzielnicy.

Na Ochocie z młotkiem w ręku po mieszkanie? Atak na urzędnika i ochroniarza
d412ti6
d412ti6

30-letni mężczyzna był najprawdopodobniej nieusatysfakcjonowany decyzją urzędnika wydziału obsługi mieszkańców. Z młotkiem w ręku próbował na nim wymusić podjęcie korzystnej dla niego decyzji, dotyczącej przyznania lokalu komunalnego. Kiedy sprawy nie potoczyły się po jego myśli zaczął wygrażać urzędnikowi oraz zaatakował podejmującego interwencję ochroniarza.

Napastnik jest dobrze znany w urzędzie, ponieważ na początku lipca złożył wniosek o przyznanie mu lokalu. Co więcej, w dość natarczywy sposób próbował wymuszać przyspieszenie decyzji w sprawie. We wtorek jednak postanowił użyć do tego celu młotka. Próbujący powstrzymać go ochroniarz został nim uderzony w głowę i trafił do szpitala.

Okazuje się, że 30-letni mężczyzna to Jordańczyk od wielu lat mieszkający w Warszawie. Jeszcze tego samego dnia został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Ochoty. Jednocześnie policja nadal zbiera wyjaśnienia od pokrzywdzonych oraz świadków. W dniu dzisiejszym mężczyzna ma być przesłuchany i być może zostaną mu postawione zarzuty.

d412ti6
d412ti6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d412ti6
Więcej tematów