Trwa ładowanie...

Na Białołęce otwarto największą zjeżdżalnię wodną w Polsce!

Właściciele tego miejsca starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom osób uzależnionych od adrenaliny oraz żądnych głębokich wrażeń, pozytywnych i silnych emocji.

Na Białołęce otwarto największą zjeżdżalnię wodną w Polsce!
d405fla
d405fla

25 czerwca w "Centrum Sportów 2 Wieże" na Białołęce została otwarta najwyższa w Polsce zjeżdżalnia wodna o wysokości 10-piętrowego wieżowca. A to wszystko w klimacie zupełnie nowej i jak reklamują właściciele - najczystszej w Warszawie plaży miejskiej - informuje portal naszemiasto.pl

"Centrum Sportów 2 Wieże" przy ul. Kupieckiej 10, od 8 lat służy mieszkańcom Warszawy, dostarczając ofertę aktywnej rozrywki i rekreacji. Właściciele tego miejsca starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom osób uzależnionych od adrenaliny oraz żądnych głębokich wrażeń, pozytywnych i silnych emocji.

Nie tylko zjeżdżalnia

Pomysłodawcy "2 Wież" teraz stworzyli zupełnie nowy "Wake Park" pod marką "2 Wake". Jest tam dostępna wspomniana najwyższa w Polsce zjeżdżalnia wodna oraz czysta plaża miejska. Odsłonę nowego miejsca nad wodą na mapie miasta uzupełnia rozbudowana infrastruktura. Strefę aktywnego wypoczynku, której podstawą jest ponad 100-metrowej długości piaszczysta plaża, dopełniają tarasy widokowe, pomosty i plażowa siłownia. Rozszerzono także ofertę o skoki na największą w Europie poduchę kaskaderską o wymiarach 14x14 m. I wysokości aż 4 metrów.

"Centrum Sportów 2 Wieże" to obiekt sportowy, który każdej sobotniej nocy zmienia się w plażowy klub muzyczny i ma wyznaczać zupełnie nowy standard, zarówno na dobrze nam znanej płaszczyźnie rekreacyjnej jak i warszawskiej scenie imprezowej.

d405fla

Źródło: (warszawa.naszemiasto.pl)

d405fla
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d405fla
Więcej tematów