Trwa ładowanie...
moda
Luiza Poreda
04-06-2013 11:59

Moda rowerowa: Xo.Xo.Projekt

Zabawa jest prosta: bierzesz rower, torebkę z zestawem naklejek i kombinujesz

Moda rowerowa: Xo.Xo.Projekt
d1cqlzw
d1cqlzw

XoXo.Projekt to dziecko narodzone z wieloletniej przyjaźni Doci (Doroty Cieślik) i Pati (Patrycji Pietruszewskiej), poczęte i urodzone w ciągu jednego deszczowego weekendu latem 2012. Dziewczyny opowiadają nam o tym, czym dokładnie jest Xo.Xo.Projekt i jak wpadły na pomysł stworzenia linii kolorowych, rowerowych nalepek.

Co to jest Xo.Xo.Projekt?

XoXo. Projekt to kreatywny zestaw naklejek rowerowych. Zestaw, bo w każdej torebce są te same elementy, ale w różnych kolorach. Kreatywny, bo efekt końcowy zależy tylko od pomysłu i wykonania każdego użytkownika. Zabawa jest prosta: bierzesz rower, torebkę z zestawem i kombinujesz, tworzysz swój własny wzór. Trochę jak puzzle, tylko bez obrazka pomocniczego. Możesz improwizować.

Jeden zestaw daje możliwość oklejenia całego roweru „na bogato”. Jeśli wolisz bardziej oszczędne kompozycje, podziel się zestawem z koleżanką lub kolegą. Twórzcie razem i razem woźcie się ładnymi rowerami. Jak my. Czegoś Ci brakuje? Zgłoś się do nas po dodatkowe elementy – wytniemy je specjalnie dla Ciebie!

Cena zestawu to 35 zł.

d1cqlzw

Kto projektuje wzory?

Wzory zaprojektowała i wycięła Dorota, która już wcześniej robiła podobne nadruki na ubrania. Jednak całokształt pomysłu rodził się w wielkiej burzy zaprzyjaźnionych mózgów. Poszczególne XoXo kształty były najpierw szkicowane przez każdą z nas osobno, a potem wybierane drogą eliminacji. Nawet czcionkę na opakowaniu wybierałyśmy wspólnie. Pomagali nam też Seba i Siwy.

Nasza misja: wprowadzenie w życie koloru, personalizacja, pobudzenie kreatywności, jednostkowość. Robienie sobie ładnie na co dzień.

Jak powstają naklejki i czy są trwałe?

Nasze XoXo naklejki wycinamy ze specjalnej folii samoprzylepnej służącej do tworzenia reklam zewnętrznych. To bardzo trwały materiał: kolor z czasem nie blaknie, a klej jest wodo- i pogodo-odporny. Łatwo je przykleić i odkleić, nie pozostawiają śladów, ten typ folii ma 5-letnią gwarancję trwałości.

Nasze własne rowery są ozdobione od roku. W tym czasie były eksploatowane w przeróżnych warunkach pogodowych i wielokrotnie myte. A naklejki tkwią na swoim miejscu i prezentują się równie dobrze, jak pierwszego dnia. To taka nasza XoXo gwarancja.

d1cqlzw

Gdzie można kupić Wasze naklejki?

Kreatywny zestaw naklejek XoXo możesz zamówić bezpośrednio za pomocą maila: xo.xo.projekt@gmail.com lub przez profil facebookowy: www.facebook.com/XoXoProjekt

Nasze zestawy oraz pojedyncze naklejki są dostępne w Butiku Rowerowym przy Al. Jerozolimskich 6.

Bywamy także na wydarzeniach i targach rowerowych, modowych i lifestylowych (ostatnio na Bike&Fashion w 1500m2), gdzie można nas poznać, zapytać o szczegóły i wspólnie okleić Wasze wehikuły.

POLECAMY!

d1cqlzw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cqlzw
Więcej tematów