Trwa ładowanie...

Międzynarodowy portal: "Latajcie przez Warszawę, bo warto!"

Stolica jest coraz bardziej atrakcyjna dla pasażerów

Międzynarodowy portal: "Latajcie przez Warszawę, bo warto!"
d87g0aq
d87g0aq

Międzynarodowy portal TripAdvisor zachęca do korzystania z warszawskich lotnisk i hoteli. Wylicza tez konkretne korzyści dla podróżnych. O sprawie informuje dzisiejsza Rzeczpospolita. Przede zwraca portal uwagę na relatywnie niskie ceny. 120 euro za przelot do Londynu, 84 euro za bilet do Paryża lub 104 euro za lot do Barcelony. Portal podaje też najpopularniejsze kierunki ze stolicy. Na liście znajduje się Rzym, Barcelona, Londyn, Frankfurt i Teneryfa. TripAdvisor zachęca także do korzystania z długodystansowych połączeń LOT-u oraz z lotów czarterowych. Poleca też tańszych przewoźników, jak Wizzair czy Ryanair .

Jak czytamy na stronach portalu, „przesiadki w Warszawie są łatwe. A jeśli trzeba zostać na noc, to hotele są tanie i warto pójść do restauracji, gdzie jest zaskakująco dobrze i niedrogo, a transport w mieście jest dobrze zorganizowany i niedrogi". __

TripAdvisor tak opisuje stolicę: "Warszawa obfituje w pałace i parki. Transport publiczny — autobusy, metro, tramwaje i trolejbusy umożliwiają łatwy dojazd do tych miejsc. Panoramę całego miasta można również obejrzeć z wysokiego Pałacu Kultury i Nauki". Serwis turystyczny zachęca do zwiedzania Zamku Królewskiego, odwiedzenia barokowe pałacyków na Starym Mieście ("które zostały zniszczone przez wojska niemieckie, a po wojnie pieczołowicie odrestaurowane"), a jako najpiękniejszą część Warszawy, TripAdvisor uznał Trakt Królewski.

d87g0aq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d87g0aq
Więcej tematów