Trwa ładowanie...

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Zobacz rzadkie odmiany kotów, wybierz Kota Publiczności, weź udział w targach zoologicznych

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych
dolsmgb
dolsmgb

Polski Związek Felinologiczny zaprasza w najbliższy na weekend, 5 i 6 kwietnia, na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych, która odbędzie sie w Hali Sportowe Koło przy ul. Obozowej 60. To nie tylko święto hodowców pasjonatów, ale także świetny sposób na miłe i rodzinne spędzenie weekendu - mówią organizatorzy.

Dla zwiedzających wystawa otwarta będzie w godzinach 10:-17:00. W trakcie jej trwania obejrzeć będzie można kocie piękności, które przyjadą z różnych części Polski, pojawią się również hodowcy z zagranicy. Najliczniej reprezentowane będą koty brytyjskie w różnych odmianach kolorystycznych oraz koty maine coon, oglądać będzie można koty rosyjskie niebieskie, syberyjskie, norweskie leśne, selkirk rexy, koty tajskie czy bezwłose sfinksy petersburskie. Podziwiać będzie można także oryginalną odmianę kolorystyczną kota bengalskiego – snow spotted – rzadkość na wystawach w Polsce.

W sobotę 5 kwietnia zwiedzający będą mogli głosować na Kota Publiczności i wybrać tego kota, który ich zdaniem jest najpiękniejszy. Wybrany kot w niedzielę 6 kwietnia otrzyma puchar. Niewątpliwą atrakcją dla zwiedzających będą dodatkowe konkursy tzw. WCF Ringi, które odbędą się zarówno w sobotę jak i w niedzielę w granicach godz.14.30. W trakcie trwania Ringów sędzia dokona wyboru najpiękniejszego kociaka, kastrata i kota dorosłego uczestniczącego w konkursie.

dolsmgb

Kocie piękności oceniane będą przez międzynarodowych sędziów felinologicznych z Łotwy, Austrii, Białorusi i Belgii. Na wystawie każdy z sędziów wybierze spośród ocenianych przez siebie kotów jednego przedstawiciela danej kategorii, nominując go do konkursu Best In Show. Konkurs Best In Show odbędzie się w granicach godz. 16,30.

Wystawie towarzyszyć będą targi zoologiczne. Przedstawiciele producentów renomowanych karm i akcesoriów dla zwierząt z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

Cennik biletów: Normalny 15, ulgowy 8 zł (dzieci, studenci, emeryci, renciści), dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny.

dolsmgb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dolsmgb
Więcej tematów