Trwa ładowanie...

Mapa Dumy i Wstydu: Praga Południe

Duma: Saska Kępa

Mapa Dumy i Wstydu: Praga Południe
d2h85n0
d2h85n0

Są w Warszawie takie miejsca, w których dobrze się mieszka. Najwięcej pozytywnych opinii na naszej Mapie Dumy i Wstydu- obok dzielnic Włochy i Ursus - zbiera Saska Kępa. To miejsce ma niesamowity klimat, jest takim małym i spokojnym miasteczkiem wewnątrz stolicy - pisze nasz czytelnik -* Niska zabudowa, skąpana w koronach drzew i kwiatów oraz klimatyczne restauracje, jedne z najlepszych w Warszawie budują niesamowity nastrój.* Jeśli zaś ktoś mieszka w wyższej zabudowie, widok w stronę centrum jest nieziemski.

Co warto również podkreślić, to fakt, że na Saskiej Kępie można znaleźć niemalże wszystko, po co zazwyczaj wyjeżdża się do miasta - komplementują czytelnicy - A jeśli już trzeba wyjechać w miasto, mnogość przystanków autobusowych i pospiesznych połączeń zaskakuje i bardzo szybko można dostać się gdziekolwiek.

Czy ta idylla ma jakieś minusy? Nasi czytelnicy wymieniają ciągły korek na ulicy Saskiej, a także słynny już hałas. Do hałasu spowodowanego Stadionem Narodowym i nadwiślańskimi klubami, mieszkańcy wymieniają także ten związany ze szpitalami i karetkami, które wyjeżdżając na najwyższym poziomie głośności mogą przyprawić o zawał. No i* bloki z zsypami, najbardziej idiotycznym wymysłem ludzkości*, przez co w wielu blokach jest powracający problem z prusakami czy karaluchami - dodają.

Czy Wy mieszkacie na Saskiej Kępie? Co jest tam powodem do dumy, a co do wstydu? Czy są w Warszawie inne miejsca, w których mieszka się naprawdę dobrze?

Dziękujemy Wam za wielką aktywność przy współtworzeniu mapy . Wszystkie nurtujące Was problemy zostaną przekazane do Ratusza. Będziemy pilnowali, by je jak najszybciej rozwiązano. Program poświęcony projektowi przez cały okres tworzenia mapy będzie emitowany podczas czwartkowych wydań audycji „Poranek w RDC” o godz. 9:30. Codzienne aktualności będzie można znaleźć u nas, w WawaLove.pl i na naszym fanpejdżu .

d2h85n0
d2h85n0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h85n0
Więcej tematów