Trwa ładowanie...

Koncert charytatywny dla rocznej Marcelinki

Roczna dziewczynka może stracić oko przez złośliwego raka.

Koncert charytatywny dla rocznej Marcelinki
d45ix9d
d45ix9d

Marcelinka zachorowała na złośliwego raka oka, tak zwanego siatkówczaka. Dziewczynka może stracić oko, ale nie musi - jest na świecie jedna klinika, która może uratować wzrok dziecka. Jednak oprócz odległości, Marcelinę i wykwalifikowany szpital dzieli 1,5 mln złotych. Tyle potrzeba, by oko dziewczynki zostało uratowane. Pisaliśmy o tym tutaj.

Kolejny sposób na zebranie odpowiedniej sumy pieniędzy, to koncert charytatywny w Klubie Harenda, który odbędzie się 5 lutego o godz. 18.00. Zagrają na nim: Chłopcy Kontra Basia, Monika Urlik, Paweł Izdebski, Sołtan, Sara Jaroszyk, Dj Lazy One, Suzia, Wiktoria Maria Jabłońska,Monika Gruszfeld, zespół jazzu tradycyjnego The Warsaw Dixielanders, Rest Dixon37 i KAFAR DIX37.

Wstęp to koszt 20 zł, który zostanie przeznaczony dla Marcelinki.

Pomóc Marcelinie można jeszcze na dwa sposoby. Jeden z nich to wpłata nawet drobnej sumy pieniędzy na odpowiednie konto. Nie liczy się kwota, ale czas - każdy dzień zwłoki to powiększający się rak i większa utrata wzroku. - Jeśli będziemy zwlekać za długo, Marcelinie grozi utrata oka, ślepota a nawet śmierć. Nie chcę nawet o tym myśleć - piszą rodzice dziewczynki. Drugi sposób to udostępnianie informacji jak największej liczbie osób. Im więcej osób będzie wiedzieć, tym szybciej Marcelina pojedzie pozbyć się tej strasznej choroby.

d45ix9d

Rodzice Marceliny współpracują z Fundacją Kawałek Nieba. Na ich stronie można znaleźć wszystkie informacje potrzebne do wsparcia finansowego dzielnej dziewczynki.

d45ix9d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45ix9d
Więcej tematów