Trwa ładowanie...

Kolejny pożar przy Łuckiej!

Na miejscu pracowało 6 zastępów straży pożarnej.

Kolejny pożar przy Łuckiej!
d1eyw3c
d1eyw3c

Po raz kolejny, na przestrzeni ostatnich tygodni doszło do pożaru kamienicy przy ulicy Łuckiej 12. Ogień pojawił się na drugim piętrze budynku. Nikt nie ucierpiał.

- Na miejscu pracowało 6 zastępów straży. Pożar objął drugie piętro pięciokondygnacyjnego budynku . Sprawdzone zostały wszystkie klatki schodowe i lokale, które nie są zamieszkane. W środku nikogo nie znaleziono. W pomieszczeniu nie było żadnych mebli, dzięki czemu pożar nie rozprzestrzeniał się tak mocno. Do kamienicy prowadzą trzy wejścia. Nad drzwiami, które są zaspawane dostrzeżono wybite otwory, gdzie znajdowały się kiedyś cegły, zatem widać, że ciągle ktoś przedostaje się do środka i podpala kamienicę - mówi WawaLove st. asp. Leszek Borlik z zespołu prasowego Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

- Wnętrze lokalu wygląda dobrze, nie jest tak zniszczone jak pozostałe pomieszczenia w tej kamienicy, ale niestety mimo to dochodzi do pożarów. Możemy mówić już o pewnej serii pożarów w pobliskich pomieszczeniach. Niektóre kamienice są w lepszym, inne w gorszym stanie, niestety ciągle dochodzi do interwencji gaśniczych w tych rejonach - dodał st. asp. Leszek Borlik.

Kilka tygodni temu informowaliśmy o pożarze w tej samej kamienicy . Budynek od pewnego czasu regularnie staje w płomieniach.

d1eyw3c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1eyw3c
Więcej tematów