Trwa ładowanie...

Kochał kawę tak bardzo, że trafił do policyjnej celi

Czasami zastanawia nas, co kieruje ludźmi przy takich kradzieżach...

Kochał kawę tak bardzo, że trafił do policyjnej celi
d2kzjhq
d2kzjhq

Czasami zastanawia nas, co kieruje ludźmi przy niektórych kradzieżach. Nie wiemy, czy wiecie, że po Warszawie grasuje na przykład kilku złodziei czekolady. Jeden z warszawskich czekoladowych skrytożerców ukradł ze sklepu 21 tabliczek czekolady , zaś drugi aż 47 ! Internet wygrali zaś amatorzy innych produktów spożywczych. W viral poszedł nasz tekst o mężczyźnie, który przełożył ryby z sześciu reklamówek do dwóch oraz kobiecie, która ukradła z supermarketu 20 kilogramów mięsa.

Kolejny nietypowy warszawski złodziej okazał się być miłośnikiem kawy. 29-letni Łukasz Z. w sklepie oglądał towar znajdujący się na półkach. W pewnej chwili szybko ukrył 15 kaw w swojej torbie. Po chwili wyszedł ze sklepu nie płacąc za towar. Widząc, co się dzieje, pracownik ochrony zareagował i ujął podejrzanego mężczyznę. Na miejscu policjanci zatrzymali Łukasza Z.

29-latek trafił do policyjnej celi. W komisariacie na Targówku Łukasz Z. usłyszał zarzut kradzieży 15 kaw o łącznej wartości ponad 300 złotych. Mężczyzna przyznał się i poddał dobrowolnie karze.

A Wy? Jak mocno kochacie kawę? ;)

d2kzjhq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kzjhq
Więcej tematów