Trwa ładowanie...

Katie Melua na koncercie charytatywnym w Kongresowej

Wokalistka jest ambasadorką kampanii społecznej "Rak. To się leczy!"

Katie Melua na koncercie charytatywnym w Kongresowej
d20pkkv
d20pkkv

16 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka i kompozytorka Katie Melua. Koncert zorganizowany jest w ramach kampanii społecznej "Rak. To się leczy!", której artystka jest ambasadorką.

Katie Melua to urodzona w Gruzji angielska piosenkarka i kompozytorka. Jej pierwszy album „Call Off The Search” ukazał się w 2003r. i gościł wiele miesięcy na pierwszym miejscu list przebojów w Wielkiej Brytanii. W samej tylko Anglii sprzedano ponad 1,2 milionów debiutanckiego albumu Katie, co dało mu status poczwórnej platynowej płyty.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek na koncert w Sali Kongresowej zostanie przeznaczony na rzecz pacjentów onkologicznych i walkę z rakiem. Przed gwiazdą z Wielkiej Brytanii jako support zaśpiewa Kasia Kowalska, która wykona swoje przeboje w wersji akustycznej.

d20pkkv

Bilety-cegiełki na koncert są dostępne na stronie organizatora . Koszt cegiełki to 200, 300, 400, 500 albo 600 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na pomoc ludziom chorym na raka, którzy zostali pozbawieni refundacji na leczenie.

d20pkkv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20pkkv
Więcej tematów