Trwa ładowanie...

Groził pracownikowi pogotowia, gdy ten pomagał rannej kobiecie

Cała sytuacja miała miejsce pod jednym z lokalu rozrywkowych w Śródmieściu

Groził pracownikowi pogotowia, gdy ten pomagał rannej kobiecie
d41as9t
d41as9t

Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy przed jednym z lokali rozrywkowych w centrum miasta. Dyspozytor pogotowia ratunkowego wysłał załogę karetki na ulicę Marszałkowską , gdzie znajdowała się ranna kobieta z urazem głowy.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że obrażenia są na tyle poważne, że kobieta musi zostać przewieziona do szpitala . Kiedy ratownik medyczny próbował umieścić ranną kobietę w karetce, na miejscu pojawił się mężczyzna, który za wszelką cenę chciał wsiąść do samochodu i pojechać razem z kobietą.

Mężczyzna nie słuchał tłumaczeń, że jest to niezgodne z przepisami i że swoim zachowaniem utrudnia akcję ratowniczą. 30-latek, spotykając się odmową, stał się bardzo agresywny, szarpał za drzwi karetki, uderzał pięścią w szybę, a na koniec opluł ratownika medycznego, grożąc mu przy tym pozbawieniem życia.

d41as9t

Wezwani na miejsce policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego obezwładnili mężczyznę i go zatrzymali. 30-letni obywatel Ukrainy był pijany, miał we krwi ponad promil alkoholu.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za to, co zrobił grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

d41as9t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41as9t
Więcej tematów