Trwa ładowanie...

Dzień z pociągiem pancernym w Muzeum Kolejnictwa!

Spotkanie z jedynym takim w Europie pojazdem w niedzielę 28 września!

Dzień z pociągiem pancernym w Muzeum Kolejnictwa!
d3jddx3
d3jddx3

Muzeum Kolejnictwa zaprasza wszystkich na dzień z pociągiem pancernym. Tego dnia zostanie udostępniony zwiedzającym* zamknięty na co dzień, jedyny w Europie skła*d pociągu pancernego. Każdy chętny będzie mógł zajrzeć do środka tego niezwykłego, potężnego pojazdu i sfotografować się w autentycznym hełmie.

Nie są to jednak wszystkie niespodzianki czekające na zwiedzających. Oprócz mini ekspozycji poświęconej polskim pociągom wojskowym i ich roli w działaniach wojennych, wydarzenie zostanie uświetnione występem Grupy Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie" (godziny epizodu rekonstruktorskiego: 12.30, 14.00, 15.30, 17.00). Z pewnością obecność w pełni umundurowanych entuzjastów historii zrobi wrażenie nie tylko na najmłodszych zwiedzających. W czasie rekonstrukcji zobaczycie sceny pozyskania amunicji z pociągu pancernego czy też składania meldunków oficerowi sztabowemu. *Będzie też można postrzelać na mini strzelnicy oraz przejechać się jako pasażer motocyklem z epoki. *

Ponadto, tego dnia, jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, otwarta będzie również Salonka Bieruta, czyli luksusowy wagon dygnitarzy PRL. Warto zatem wybrać się do Muzeum i choć na chwilę przenieść się w czasie.

d3jddx3

Gdzie: Muzeum Kolejnictwa, ul Towarowa 1

Kiedy: 28 września (niedziela) 2014 r. od godz. 12:00

Bilety: NORMALNY – 12 zł, ULGOWY – 6 zł

d3jddx3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jddx3
Więcej tematów