Trwa ładowanie...

Chcą mieć kuchnię w BUWie. Dziś happening!

Studenci chcą mieć w bibliotece aneks kuchenny, gdzie podgrzeją sobie przyniesiony obiad. Dziś o to powalczą

Chcą mieć kuchnię w BUWie. Dziś happening!
d2tegp1
d2tegp1

O tej sprawie pisaliśmy już tydzień temu . Ta inicjatywa ma na celu stworzenie w bibliotece uniwersyteckiej przyjaznej przestrzeni, w której studenci mogliby odgrzać przynoszone z domu obiady. Faktycznie, w budynku i jego okolicach obiad można kupić raczej nie w studenckiej cenie. Poza tym są osoby, które przestrzegają specjalnej diety i muszą przygotowywać jedzenie same.

Apelujemy o stworzenie ogólnodostępnej, przestrzeni, w której studentki i studenci mogliby podgrzać i zjeść przyniesione ze sobą posiłki.Jedna lub dwie kuchenki mikrofalowe i kilka stolików powinno całkowicie wystarczyć. Chętnie pomożemy w organizacji takiej przestrzeni, zarówno na etapie jej planowania jak i wyposażania. Mamy nadzieję, że ta petycja będzie początkiem dialogu i wspólnej pracy, dzięki której * BUW będzie bardziej przyjazny dla swoich użytkowników i użytkowniczek.*

Studenci o taką przestrzeń powalczą dzisiaj podczas happeningu, który odbędzie się w * BUW*ie już o 14:30. Każdy moze wziąć udział w wydarzeniu.

d2tegp1

Wystarczy wziąć pudełko z jedzeniem, znajomych, ewentualnie krzesełko do siedzenia i przyjść dziś do * BUW*u.

d2tegp1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tegp1
Więcej tematów