Trwa ładowanie...

Brazylijski karnawał na Ochocie!

Zjawiskowe tancerki z różnych części świata w przepięknych kostiumach prosto z brazylijskich atelier! Taniec do rana! (zdjęcia)

Brazylijski karnawał na Ochocie!
d48qkjo
d48qkjo

Już 10 lutego, o godz. 17.00 (niedziela) w ochockim klubie OKO odbędzie się prawdziwy brazyliski karnawał! To będzie prawdziwa uczta dla OKA. Wspaniali artyści z całego świata, zabiorą nas w niezwykłą podróż do stolicy karnawału Rio de Janeiro. Brazylijski projekt taneczno-muzyczny jest jedynym w stolicy. Samba Show do muzyki granej i śpiewanej na żywo! Zjawiskowe tancerki z różnych części świata w przepięknych kostiumach prosto z brazylijskich atelier, brazylijska grupa perkusyjna oraz charyzmatyczny wokalista stworzą niezwykle energetyczne i spektakularne widowisko. Zatańczyć będzie mógł każdy.

W programie:
AS BELEZAS DO BRASIL – THE BEST SAMBA SHOW - międzynarodowa grupa taneczna składająca się z profesjonalnych tancerek z wieloletnim doświadczeniem w szkołach tańca i rewiach tanecznych. Rewię współtworzą między innymi tancerze z Brazylii, Kenii i oczywiście z Polski m.in. Miss Egzotica 2010 oraz znany z 6 edycji You Can Dance brazylijski tancerz i choreograf Marcos Lima. ****

SAMBALADA - projekt perkusyjny prowadzony przez dwóch Brazylijczyków Andre Mafrę oraz Alexa Baxtera. Zespół wykonuje karnawałową muzykę perkusyjną – Sambę Batucadę. Różnorodność instrumentów, ciekawe aranżacje, pulsujący brazylijski rytm i mistrzowskie wykonanie to wizytówka zespołu.

d48qkjo

ERIC FOLLY - wokalista o korzeniach afrykańskich (Cabo Verde) wychowany w Paryżu. Muzyk i tancerz, aktor i piekielnie przystojny facet. Na swoim koncie ma udział w wielu dużych produkcjach tanecznych i muzycznych we Francji i w Polsce. Przez wiele lat współpracował z telewizją francuską. W repertuarze Eryka znajdują się największe przeboje brazylijskiej i kreolskiej muzyki popularnej.

Wieczór poprowadzi Paweł Kucharczuk (DJ ED SZYNSZYL), popularyzator wielokulturowości w Polsce, kolekcjoner muzyki, prezenter radiowy (Jazz Radio, radio Pin) i animator wydarzeń kulturalnych.

Brazylijski karnawał na Ochocie
10 lutego, godz. 17.00 (niedziela)
Sala widowiskowa Ośrodka Kultury Ochoty, ul. Radomska 13/21
Bilety: 10 zł

Zobaczcie zdjęcia tancerek z As Belezas Do Brasil!

d48qkjo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48qkjo
Więcej tematów