Trwa ładowanie...

Bogdan Chazan oficjalnie zwolniony!

Dziś wręczono mu wypowiedzenie. Egzorcyzmy nie pomogły [WIDEO]

Bogdan Chazan oficjalnie zwolniony!
d2ps9ad
d2ps9ad

Bogdanowi Chazanowi wręczono dziś wypowiedzenie umowy pracy. Były już szef szpitala przy Madalińskiego otrzymał je od urzędników Ratusza. Lekarz, mimo przesłanek medycznych, odmówił aborcji jednej z warszawskich pacjentek, nie wskazał jej też miejsca, gdzie mogłaby jej dokonać. Powołał się na tzw. klauzulę sumienia.

W piątek na Placu Bankowym pod samym Ratuszem odbyły się egzorcyzmy . W obronie Bogdana Chazana, członkowie Stowarzyszenia Solidarni2010 i Krucjaty Różańcowej dokonali obrzędu poświęcenia mającego na celu uwolnienie Ratusza i prezydent Gronkiewicz-Waltz od „wpływu złego ducha”. Nawoływano też do ekskomuniki pani prezydent.

Dziś Bogdan Chazan otrzymał wypowiedzenie. Jak uzasadniano, nie wskazał on pacjentce - do czego zobowiązywały go przepisy - innego lekarza lub placówki, gdzie kobieta mogłaby wykonać zabieg. Kobieta oskarżyła lekarza, że ten przetrzymał ją do czasu, gdy zabieg był już nielegalny do wykonania. Kobieta zgłosiła się do niego w 22. tygodniu ciąży, gdy aborcja byłaby jeszcze zgodna z prawem. Z "niewiadomych przyczyn" badania przeciągnęły się aż do 25. tygodnia.

d2ps9ad
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ps9ad
Więcej tematów