Trwa ładowanie...

Bili, kopali po całym ciele, na koniec okradli

Bandycki czym w parku w Centrum

Bili, kopali po całym ciele, na koniec okradli
d2mgufi
d2mgufi

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali czterech mężczyzn i kobietę podejrzanych o rozbój i usiłowanie rozboju. - W jednym z warszawskich parków, grupa pijanych i agresywnych osób zaatakowała, okradła i dotkliwie pobiła przypadkowych przechodniów - informuje Komenda Stołeczna Policji . To nie był ich pierwszy raz.

Do zdarzenia doszło około 2.00 w nocy w jednym z parków w centrum miasta. Bandyci, w wieku od 18 do 27 lat siedzieli na jednej z ławek pijąc alkohol. W pewnym momencie obok przechodziło dwóch mężczyzn. Zostali oni zaczepieni z żądaniem poczęstowania papierosami.

Niestety, przechodzący nie palili, co rozsierdziło pijaną grupę. Zaatakowali przechodniów. Przewrócili ich na chodnik, następnie pobili, skopali po całym ciele, po wszystkim ofiarom zabrano m.in. telefon, klucze, karty płatnicze oraz 30 złotych.

Po dokonanym przestępstwie sprawcy uciekli. Przypadkowi świadkowie powiadomili policję.

d2mgufi

Juz po kilkunastu minutach od zdarzenia operator stołecznego stanowiska kierowania na Palcu Bankowym zauważył osoby, które rysopisem odpowiadały tym podejrzewanym o rozbój. Mundurowi ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali Piotra Ł., Roberta N., Damiana K., Łukasza M. i Monikę O. Przy zatrzymanych znaleziono skradziony telefon.

Wszystkie zatrzymane przez policjantów osoby były już notowane za podobne przestępstwa. Tym razem grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

d2mgufi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mgufi
Więcej tematów