Trwa ładowanie...

Autobusem na plażę. Od soboty dodatkowe kursy do Nieporętu

Linia 735 będzie kursować co 20 minut

Autobusem na plażę. Od soboty dodatkowe kursy do Nieporętu
d1gak07
d1gak07

Z myślą o mieszkańcach Warszawy, którzy lubią wypoczywać na plaży nad jeziorem Zegrzyńskim, ZTM uruchamia od 13 czerwca dodatkowe kursy linii 735. Jak co roku w sezonie letnim, zwłaszcza w czasie weekendów, tysiące warszawiaków „ruszają” do Nieporętu by odpocząć od zgiełku wielkiego miasta na plaży nad jeziorem. Do Nieporętu można dojechać z pętli na Żeraniu dwoma liniami: 705 i 735.

Poza sezonem każda z nich kursuje co godzinę. Dodatkowo linia 735 jest obsługiwana krótkimi autobusami. Dla mieszkańców stolicy lubiących odpoczynek nad wodą, ZTM uruchamia od 13 czerwca dodatkowe kursy linii 735. Dzięki temu osoby chcące dojechać z Warszawy do Nieporętu, zamiast dwóch kursów w ciągu godziny (łącznie 705 i 735) będą miały do dyspozycji trzy. Średnia częstotliwość kursowania zwiększy się więc z 30 do 20 minut. Ponadto należy dodać, że linia 735 będzie obsługiwana wyłącznie autobusami przegubowymi.

Do Nieporętu można także dojechać z Dworca Gdańskiego szynobusami Kolei Mazowieckich. Należy jednak pamiętać, że Wspólny Bilet ZTM-KM na tej trasie obowiązuje tylko do przystanku Legionowo Piaski. Dojazd do Nieporętu jest możliwy wyłącznie na podstawie biletów KM.

d1gak07
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gak07
Więcej tematów