Trwa ładowanie...

23-metrowa multimedialna choinka od jutra na placu Defilad

Jej uruchomienie nastąpi 12 grudnia o godz. 17.00.

23-metrowa multimedialna choinka od jutra na placu Defilad
d3ehtx6
d3ehtx6

Tegoroczna zimowa odsłona placu Defilad będzie niezwykle bogata. Przypomnijmy, że za kilka dni rusza lodowisko na świeżym powietrzu, które jest świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu w mieście oraz skorzystania z możliwości sportów zimowych. Ich promocja ma zachęcić warszawiaków do poznania zalet np. łyżwiarstwa figurowego i hokeja na lodzie. Dodatkowo przed Pałacem Kultury i Nauki pojawi się 23-metrowa choinka, na której będą wyświetlane różnorodne animacje.

– To była dla nas naturalna decyzja, aby po sukcesie drugiego, letniego sezonu otworzyć dla mieszkańców przestrzeń placu Defilad zimą i pokazać, że może być ona atrakcyjna również w mroźne dni. Chcemy, by była miejscem wspólnej zabawy i dobrych doświadczeń, wyjątkowym punktem na mapie naszego miasta odwiedzanym przez całe rodziny – od najmłodszych do seniorów – powiedział Jarosław Jóźwiak, wiceprezydent Warszawy.

Imprezę wzbogaci występ Grupy Wokalnej Pałacu Młodzieży. Mieszkańców stolicy rozgrzeją ciepłe napoje, a ponadto każdy dostanie możliwość wpisania własnych życzeń do specjalnych szablonów choinek udostępnionych w sieci. Na placu Defilad pojawi się również tzw. "Strefa Dobrej Energii", gdzie znajdzie się GIF-budka przeznaczona do wykonania indywidualnych i wspólnych animacji. Część z nich zostanie potem wyświetlona na multimedialnej choince.

d3ehtx6

Interaktywna choinka RWE Polska na Placu Defilad jest już w trakcie budowy. Jej rozmiary robią wrażenie! Gotowy projekt będzie ważył aż 11412,3 kg., czyli tyle co dziesięć samochodów Tesla S. Zobaczcie najnowszy film z placu budowy :) i pamiętajcie o inauguracji interaktywnej choinki RWE już 12 grudnia o godzinie 17.00! Zapraszamy! https://www.facebook.com/events/764291840341686/

Posted by RWE LAB on 9 grudnia 2015

– Oprócz otwartego dla mieszkańców lodowiska i wydarzeń skoncentrowanych wokół sportów zimowych chcemy zaprosić warszawiaków do zimowej strefy kultury. Weekendowe sety dj'skie, koncerty w pawilonie i pokazy filmów uzupełnią ofertę sportową, zapewnią też propozycję dla opiekunów dzieci bawiących się na lodowisku. Atrakcje urozmaici ustawiony przy lodowisku fotomat, który pozwoli nam stworzyć także serię miejskich zimowych pocztówek z Pałacem Kultury w tle – dodaje Marta Bartkowska lider projektu Plac Defilad. Interaktywna Choinka na Placu Defilad zyska później sylwestrowo-noworoczną odsłonę i będzie funkcjonować do 3 stycznia 2016 roku.

d3ehtx6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ehtx6
Więcej tematów