Trwa ładowanie...

Wałęsa opublikował mem z Kaczyńskim. "Pojechał Pan grubo"

Lech Wałęsa nie kryje swojej niechęci wobec Prawa i Sprawiedliwości, a w szczególności szefa tej partii. Były prezydent opublikował na swoim Facebooku mem z przerobionym zdjęciem Jarosława Kaczyńskiego oraz obraźliwym podpisem.

Share
Wałęsa opublikował mem z Kaczyńskim. "Pojechał Pan grubo"
Źródło: AFP
d23hso6

Twarz prezesa PiS została wstawiona w sylwetkę przywódcy totalitarnej Korei Północnej - Kim Dzong Una. Pod przerobionym zdjęciem widać napis; "Największa kanalia i zdradziecka morda". Dodatkowo z tyłu widać przekreślony plakat z logo PiS.

Internauci nie ukrywają zaskoczenia. "Panie Prezydencie, pojechał Pan grubo... no cóż, ale to prawda" - skomentowała Monika. Niektórzy twierdzą, że publikowanie tego typu memów nie przystoi byłemu prezydentowi. "Żenada, ten mem świadczy o pana niskim poziomie intelektualnym" - stwierdził Rafał. "To jest poziom prezydencki?" - pyta Piotr.

d23hso6

Wałęsa niejednokrotnie wyrażał kontrowrsyjne opinie na temat Kaczyńskiego. Stwierdził m.in. że "żyje w urojonym świecie , a rządzi niestety rzeczywistymi ludźmi". Jarosław Kaczyński pozwał już Lecha Wałęsę za to, co były prezydent wypisuje o nim na swoim Facebooku. Prezes PiS domaga się od Lecha Wałęsy, by przeprosił go m.in. za to, że ten zarzuca mu przyłożenie ręki do śmierci brata w katastrofie smoleńskiej oraz chorobę psychiczną.

d23hso6

Podziel się opinią

Share
d23hso6
d23hso6
Więcej tematów