Trwa ładowanie...

W Poznaniu zaginęli Monika Duda i Michał Jankowski. Trwają poszukiwania rodzeństwa

• Trwają poszukiwania rodzeństwa - Michała Jankowskiego i Moniki Dudy • Zaginęli 22 czerwca i od tamtej pory nie ma z nimi żadnego kontaktu
Share
W Poznaniu zaginęli Monika Duda i Michał Jankowski. Trwają poszukiwania rodzeństwa
Źródło: KWP w Poznaniu
d4m3he2

33-letnia Monika Duda i jej przyrodni brat, 17-letni Michał Jankowski, zaginęli 22 czerwca. Tego dnia po raz ostatni widziano ich przy ul. Fabrycznej w Poznaniu. Do tej pory nie powrócili do miejsca zamieszkania i nie nawiązali kontaktu z rodziną.

- Według informacji policjantów, w ostatnich dniach zaginieni przebywali na terenie nadmorskich miejscowości w województwach zachodniopomorskim i pomorskim - wyjaśnia Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

33-letnia Monika Duda ma 165 cm wzrostu, waży 65 kg i jest średniej budowy ciała. Ma długie, proste, kasztanowe włosy z jasnymi pasemkami (często związane w warkocz), zielono-szare oczy i okrągłą twarz. Posiada też znaki szczególne w postaci trzech tatuaży - na przedramieniu napis "Oliwka", na lewej łopatce rysunek róży, a na plecach napis.

d4m3he2

W dniu zaginięcia kobieta była ubrana w krótkie niebieskie spodenki dżinsowe, czarną koszulkę na ramiączkach i czarne tenisówki. Tego samego koloru była też sportowa torba marki Adidas, którą miała przy sobie.

Michał Jankowski ma 17 lat, 175 cm wzrostu i waży 60 kg. Jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie, czarne włosy, pociągłą twarz i lekko odstające uszy.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarno-pomarańczową koszulkę z krótkim rękawem, szarą bluzę, czarne spodnie oraz białe buty sportowe.

- Wszystkie osoby, które po 22 czerwca widziały zaginionych lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca ich pobytu prosimy o kontakt policjantami z komisariatu Poznań-Wilda - apeluje Iwona Liszczyńska.

Informacje należy przekazywać, dzwoniąc pod numer telefonu (61) 84 125-11/12 lub 997 - czynne całą dobę.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4m3he2

Podziel się opinią

Share
d4m3he2
d4m3he2
Więcej tematów