Trwa ładowanie...

Usypują plażę na targach w Poznaniu - będą turnieje sportowe, gry, zabawy i kino!

Przez całe lato będzie można za darmo skorzystać z atrakcji przygotowanych w ramach akcji „Lato na targach”, która rozpocznie się już 26 czerwca.

Usypują plażę na targach w Poznaniu - będą turnieje sportowe, gry, zabawy i kino!Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
d3c4nl5
d3c4nl5

Akcja „Lato na targach” odbędzie się już po raz trzeci i już widać wielkie przygotowania do jej rozpoczęcia. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich trwa wysypywanie ton piasku. W ten sposób powstanie plaża z boiskami do piłki nożnej i siatkówki plażowej. Na plaży będzie można też pograć w bule lub badmintona. Kto od sportu woli wylegiwanie się na słońcu, będzie mógł tutaj wypocząć na leżaku, a przy zbyt dużym upale schłodzić się przy fontannie.

„Lato na targach” to jednak przede wszystkim masa atrakcji. Będą zajęcia piłki nożnej prowadzone przez trenerów z Akademii Reissa i kursy nauki jazdy na wrotkach i rolkach prowadzone przez instruktorów z Zico Racing.

Codziennie w godz. od 11 do 15 na miejscu będą odbywały się animacje dla dzieci. Starszych na pewno zainteresują seanse filmowe w kinie plenerowym, które mają się odbywać w każdy czwartek o godz. 21. Z kolei w piątki o godz. 12 każdy będzie mógł wziąć udział w wycieczce po terenach targowych, w czasie której nie zabraknie opowieści i anegdot opowiadanych przez przewodnika.

d3c4nl5

Tegoroczne „Lato na targach” rozpocznie się w piątek, 26 czerwca w samo południe. Oprócz licznych gier, konkurów i turniejów sportowych uświetni je także pokaz grillowania i koncert skrzypka na dachu... wozu strażackiego (początek o godz. 16.30). Wielkie otwarcie zakończy Mini Beach Party, czyli zabawa taneczna na plaży.

Szczegółowy harmonogram letnich zajęć można znaleźć na stronie www.mtp.pl/lato.Wstęp na plażę i korzystanie ze wszystkich atrakcji przez całe lato podobnie jak przed rokiem będzie bezpłatne. Akcja potrwa do 28 sierpnia.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3c4nl5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c4nl5
Więcej tematów