Trwa ładowanie...
dwbwa9v

USA: Melania Trump splagiatowała przemowę Michelle Obamy?

• Żona Trumpa przemawiała podczas konwencji Partii Republikańskiej
• Melania zainspirowała się przemową Michelle Obamy z 2008 roku
• Obie mowy były niemal identyczne
• CNN zarzuca Melanii Trump plagiat

dwbwa9v
dwbwa9v

So that's pretty blatant, right? pic.twitter.com/EPnHME7afV

— Mike Hearn (@mikehearn) 19 lipca 2016

Stacja CNN twierdzi, że jeden z fragmentów przemowy żony Trumpa był niemal identyczny co słowa Michelle Obamy na konwencji Partii Demokratycznej w 2008 roku.

Jak nieoficjalnie dowiedziało się CNN w sztabie Trumpa, przemówienie zostało przepisane. Jednak oficjalnie nikt nie chce tego skomentować.

Przemówienie Melanii Trump:
- Od najmłodszych lat rodzice uczyli mnie wartości, że ciężko pracujesz na to, czego chcesz w życiu. Tłumaczyli, że słowo jest święte i robisz to, co mówisz i dotrzymujesz obietnic, a także że traktujesz ludzi z szacunkiem. Nauczyli mnie i pokazali mi wartości w życiu codziennym. To lekcja, którą przekazuję moim synom. Musimy przekazać te lekcje innym pokoleniom, aby nią podążali. Ponieważ chcemy, by nasze dzieci w tym państwie wiedziały, że jedynym ograniczeniem dla naszych osiągnięć jest siła naszych marzeń i nasza gotowość do działania na ich rzecz.

dwbwa9v

Przemówienie Michelle Obamy:
- I Barack, i ja dorastaliśmy wśród wielu tych samych wartości: pracujesz ciężko na to, czego chcesz w życiu, że słowo jest święte, że robisz to, co mówisz, że zrobisz; traktujesz ludzi z godnością i szacunkiem nawet jak ich nie znasz, nawet jeśli nie zgadzasz się z nimi. Prowadzimy życie wytyczone przez te wartości i przekazujemy je następnym pokoleniom. Ponieważ chcemy, by nasze dzieci - a także wszystkie dzieci w tym państwie - wiedziały, że jedyne, co jest ograniczeniem wyżyn swoich osiągnięć jest zasięg twoich marzeń i chęć pracy na ich rzecz.

dwbwa9v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwbwa9v
Więcej tematów