Trwa ładowanie...
d1ztzn7

Tygodniki pokazały okładki. Przeczytamy o atakach na abp. Marka Jędraszewskiego i Aleksandrę Dulkiewicz

"Brutalna nagonka środowisk LGBT na abp. Marka Jędraszewskiego" - to temat numer jeden nowego wydania "Sieci". Na okładkach innych tygodników nie zobaczymy zdjęcia duchownego. "Newsweek" przyjrzał się atakom na Aleksandrę Dulkiewicz, "Do Rzeczy" cenzurze w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tygodnik "Sieci" na okładkowy temat wybrał "nagonkę" na abp. Jędraszewskiego
Tygodnik "Sieci" na okładkowy temat wybrał "nagonkę" na abp. Jędraszewskiego (sieci)
d1ztzn7

Polska nie żyje tylko jednym tematem. Świadczą o tym różnorodne okładki najnowszych wydań tygodników. W prawicowym "Sieci" przeczytamy o "brutalnej nagonce środowisk LGBT na abp. Marka Jędraszewskiego". Dziennikarz Grzegorz Górny pisze, że "ideologia LGBT ma cechy wręcz totalitarne. Chce uszczęśliwiać świat na siłę. Pragnie narzucić społeczeństwu swą wizję świata i robi to, sięgając po najróżniejsze środki. Nie toleruje żadnego sprzeciwu, a nawet odmiennych poglądów"

Przypomnimy, że arcybiskup jest krytykowany za słowa o "tęczowej zarazie". Z kolei "Newsweek" na okładkowy temat wybrał przedstawienie sylwetki prezydent Gdańska. W tekście zwrócono uwagę, że Aleksandra Dulkiewicz dostaje mnóstwo pogróżek.

Zobacz także: Robert BiedrońBiedroń wyklucza poparcie Romana Giertycha w wyborach do Senatu

Tematem okładkowym "Do Rzeczy" jest cenzura w sieci. Jak czytamy, "ostatnio zablokowano dostęp – na stałe lub czasowo – do homilii abp. Jędraszewskiego w kanale Radia Maryja, kanału fundacji Kai Godek, telewizji wRealu24 i dwóch programów z udziałem Pawła Lisickiego w kanale telewizji wSensie".

"Wprost" w tym tygodniu alarmuje z okładki o raku piersi. "Coraz więcej Polek umiera na raka piersi, tymczasem nowoczesne leki nie są refundowane" - brzmi zapowiedź artykułu. W tekście wypowiedziały się między innymi Joanna Górska, dziennikarka Polsatu, u której dwa lata temu wykryto raka piersi oraz piosenkarka Irena Santor.

d1ztzn7

Ale jak podkreśla "Wprost", w numerze nie brakuje także politycznych tematów. "Zapraszamy do lektury wywiadów z Hanną Gronkiewicz-Waltz i wicepremierem Piotrem Glińskim i tekstu Joanny Miziołek o poszukiwaniu kandydata na prezydenta w Platformie Obywatelskiej".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ztzn7

Podziel się opinią

Share
d1ztzn7
d1ztzn7
Więcej tematów