Trwa ładowanie...
d3w7y3v

Tydzień spał ze zwłokami dziewczyny. Sąd skazał go na cztery tygodnie

Walentyna K. została znaleziona martwa we własnej sypialni. Jej chłopak Karol K. kilka dni ukrywał śmierć kobiety i spał ze zwłokami. Gdy sprawa wyszła na jaw, został aresztowany, ale po pięciu miesiącach go zwolniono.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karol L. został aresztowany na pięć miesięcy
Karol L. został aresztowany na pięć miesięcy (iStock.com)
d3w7y3v

Walentyna i Karol w marcu wyjechali z rodzinnej Piły do Wielkiej Brytanii. Mieszkali razem w Leicester. 20 maja mężczyzna znalazł swoją partnerkę martwą w łóżku. Zamiast poinformować policję, nakrył ją prześcieradłem, a znajomym powiedział, że jest chora.

Sąsiedzi zorientowali się, że stało się coś złego, gdy pojawił się zapach rozkładających się zwłok. Jak pisze "The Sun", jej ciało leżało na podłodze. Twarz była skierowana ku podłodze. Była w pełni ubrana. Karol został aresztowany, ale po pięciu miesiącach wyszedł na wolność.

Śledczy ustalili, że Walentyna cierpiała na wadę serce, a wcześniej przeszła przez trzy poważne operacje kardiologiczne. Ostatecznie nie stwierdzono jednoznacznie przyczyny jej zgonu. W toku śledztwa wyszło na jaw, że Karol spał ze zwłokami swojej dziewczyny przez kilka dni.

d3w7y3v

Sąd w Leicester skazał go na cztery tygodnie pozbawienia wolności w zawieszeniu na sześć miesięcy za to, że nie zrobił nic, aby zapewnić kobiecie godny pochówek.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Ciało bez krwi. Makabryczne rozwiązanie zagadki.

d3w7y3v

Podziel się opinią

Share
d3w7y3v
d3w7y3v
Więcej tematów