Trwa ładowanie...

"Ty i tylko ty, jesteś mi przeznaczona". 25. rocznica ślubu pary prezydenckiej

Prezydent RP Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda obchodzą srebrną rocznicę ślubu. Z tej okazji w walentynki na facebookowym profilu "W Pałacu Prezydenckim" pojawiło się wyjątkowe wideo.
Share
 Walentynki 2020. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.
Walentynki 2020. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.Źródło: kancelaria prezydenta
d2d9vp5

Para prezydencka jest małżeństwem od grudnia 1994 roku. Wtedy miał miejsce ślub cywilny. Obchodzona rocznica dotyczy lutego 1995 roku – czyli ślubu kościelnego w krakowskim kościele Wizytek.

W piątek przy okazji walentynek na Facebooku pojawiło się wideo, będące kompilacją czułych scen Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy. Na wideo widzimy ich, jak podczas wielu wydarzeń i uroczystości okazują sobie miłość oraz wymieniają uśmiechy, a nawet pocałunki. "Ty i tylko ty, jesteś mi przeznaczona" - słyszymy z kolei w podkładzie muzycznym, będącym utworem zespołu Golec uOrkiestra.

d2d9vp5

- Agata jest nie tylko fantastyczną żoną, lecz także świetną pierwszą damą. Bardzo rzetelnie, godnie i z ogromną klasą pełni swoją funkcję, za co jestem jej ogromnie wdzięczny (…) Wykonuje bardzo dużo pożytecznej i dobrej pracy. Jej kalendarz jest nie mniej wypełniony spotkaniami, wizytami, wyjazdami niż mój – mówił o swojej żonie prezydent RP Andrzej Duda.

Jak informowaliśmy, już w sobotę para prezydencka pojawi się wspólnie na konwencji PiS. Towarzyszyć będzie im córka Kinga. Prezydent ma wtedy oficjalnie ruszyć z kampanią wyborczą. - To będzie coś, czego jeszcze nie było w Polsce. Ta konwencja przebije poprzednią. Planowana jest z wielką pompą, z wielkim rozmachem - powiedziała nieoficjalnie osoba znająca kulisy wydarzenia.

Zobacz też: Patryk Jaki nastawiony na wygraną Andrzeja Dudy. Ocenił szanse innych kandydatów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2d9vp5

Podziel się opinią

Share
d2d9vp5
d2d9vp5
Więcej tematów