Trwa ładowanie...

"Ty dałeś coś dla innych, teraz my pomożemy tobie". Owsiak wspiera Golloba

Jurek Owsiak nagrał film dla kontuzjowanego sportowca - Tomasza Golloba. Prezes WOŚP życzy mu szybkiego powrotu do zdrowia i zapewnia wsparcie ze strony fundacji.

"Ty dałeś coś dla innych, teraz my pomożemy tobie". Owsiak wspiera GollobaŹródło: screen, fot: Facebook
d4l2ye3
d4l2ye3

We wtorek, założyciel Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Jurek Owsiak, opublikował na Facebooku nagranie, w którym deklaruje wsparcie dla kontuzjowanego sportowca - Tomasza Golloba.

Owsiak wyraził wdzięczność za pomoc, której zawodnik wielokrotnie udzielał WOŚP. "Teraz ty jesteś w kłopocie. Wiedz, że mnóstwo ludzi jest z tobą. Ty dałeś coś dla innych, teraz my, fundacja, będziemy chcieli pomóc. Jeśli będzie potrzeba, byś skorzystał z profesjonalnego sprzętu, będziemy w pogotowiu. Dasz znać, a my pojawimy się u ciebie" - zapewnił.

Na koniec Jurek Owsiak życzył sportowcowi szybkiego powrotu do zdrowia - "Mamy nadzieję, że jak najszybciej dojdziesz do zdrowia i będziesz pokazywał nam, że można być wytrwałym, że można być odważnym, że można kochać życie i, w tym życiu, bardzo dużo osiągnąć".

Sportowiec od niedzieli przebywa w bydgoskim Szpitalu Wojskowym, do którego trafił po wypadku na treningu przed zawodami motocrossowymi.

d4l2ye3

Według ostatnich informacji Tomasz Gollob został wybudzony ze śpiączki. Aktualnie jest świadomy, rozmawia z lekarzami i oddycha samodzielnie.

d4l2ye3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l2ye3
Więcej tematów