Trwa ładowanie...
d2efihj

Twarz prezydenta Andrzeja Dudy na baloniku. Tygodniki pokazały okładki

Wiadomo już, jakimi tematami "otworzą się" w poniedziałek tygodniki. Andrzejowi Dudzie swoje okładki poświęciły "Newsweek" oraz "Sieci". Z kolei "Wprost" pokazuje wizerunek Jarosława Kaczyńskiego i pisze o inwigilowaniu prezesa PiS przez ABW.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński "bohaterami" okładek tygodników
Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński "bohaterami" okładek tygodników (Twitter)
d2efihj

"Problem z głową państwa" - czytamy z okładki poniedziałkowego wydania "Newsweeka". Wizerunek prezydenta umieszczono w balonie. Z głównego artykułu tygodnika mamy dowiedzieć się, dlaczego Andrzej Duda "ciągle krzyczy, obraża się bez powodu i ucieka od poważnej polityki".

Renata Grochal, autorka tekstu, promuje wydanie na Twitterze, pisząc: "Duda stał się zakładnikiem własnych lęków i urazów. Czy maskując słabość srogimi minami, można wygrać? Polecam mój tekst w najnowszym 'Newsweeku'".

Zobacz też: Skandaliczne słowa wiceministra o sędziach Sądu Najwyższego. Marcin Horała dolał oliwy do ognia

Wizerunek prezydenta zobaczymy też na okładce nowego "Sieci". Michał Karnowski zapowiadający nowy numer tygodnika, podkreśla: "Plan opozycji na kampanię wyborczą jest prosty i smutny - wymierzony w Andrzeja Dudę przemysł pogardy". W gazecie znajdziemy też tekst o Donaldzie Tusku pod tytułem "Prowokator".

"Bohaterem" okładki "Wprost" jest z kolei prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jak czytamy z okładki tygodnika, "ABW mogło inwigilować Kaczyńskiego". To zapowiedź tekstu o "tajemniczym śledztwie krakowskiej prokuratury".

Na okładce "Do Rzeczy" nie zobaczymy wizerunków najpopularniejszych polskich polityków. Tekst z tytułem "Kto jest mózgiem operacji przeciw Polsce?" zilustrowano zdjęciem Mosze Kantora i Władimira Putina.

Przeczytaj również:

d2efihj

Andrzej Duda "zacinał się", kiedy mówił po angielsku. Jest wideo

Rosyjscy politycy reagują na wywiad Jarosława Kaczyńskiego. "Celowa prowokacja"

Izraelscy komentatorzy o kontrowersjach wokół przemówienia Dudy. Mosze Kantor pod ostrzałem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2efihj

Podziel się opinią

Share

d2efihj

d2efihj
Więcej tematów