Trwa ładowanie...
d16jq4x

Andrzej Duda "zacinał się", kiedy mówił po angielsku. Jest wideo

"This is, this is... I can tell you... very, very" - mówił prezydent na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos. Nagranie, które zarejestorwało problemy Andrzeja Dudy, krąży po sieci. Internauci chętnie dzielą się wrażeniami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda nie mógł się wysłowić
Andrzej Duda nie mógł się wysłowić (East News, Fot: Jacek Domiński)
d16jq4x

Nie wiadomo, czy prezydent miał problem z ułożeniem zdań, czy zapomniał angielskich słów. Wideo ukazujące Andrzeja Dudę w nie najlepszej formie jest popularne w mediach społecznościowych.

"This is, this is... I can, I can tell you... very, very, very" - mówi prezydent na filmie, który nagrano podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos. Później politykowi idzie nieco lepiej. Słychać między innymi, że członkostwo NATO było marzeniem Polaków.

Internauci nie są jednak wyrozumiali dla Dudy. "Pan prezydent konsekwentnie walczy z obcym językiem" - napisał Radosław Sikorski.

Zobacz też: Kontrowersyjny film z polskim wątkiem w Yad Vashem. Marcin Horała: to manipulacja

Swoje "trzy grosze" dorzucił Jan Grabiec z PO. "Lepiej panie prezydencie Duda, kiedy lata pan na narty w polskie góry. Mniejszy wstyd" - ocenił. Z kolei Przemysław Szubartowicz nawiązał do ostrych słów prezydenta o sędziach.

d16jq4x

"Duda duka po angielsku, więc już teraz rozumiem, dlaczego tak wrzeszczał, że nie będą nam tu w obcych językach itd. To jak Dyzma, który mówił, że obce języki dobre są do literatury, a w Polsce trzeba mówić po polsku, a jak się nie umie, 'to niech się nauczy'. Wszystko już było!" - zaznaczył dziennikarz.

Przypomnijmy, że prezydent w Davos spędził trzy dni. Nie poleciał do Jerozolimy na Światowe Forum Holocaustu, bo program nie zakładał jego wystąpienia. Głos zabrał z kolei atakujący Polskę Władimir Putin.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d16jq4x

Podziel się opinią

Share
d16jq4x
d16jq4x
Więcej tematów