Trwa ładowanie...
d1ggow9
TVP transmituje telewizję braci Karnowskich. Rzecznik rządu nie widzi w tym nic złego

TVP transmituje telewizję braci Karnowskich. Rzecznik rządu nie widzi w tym nic złego

Telewizja publiczna transmitowała na żywo wywiad Beaty Szydło w nowej telewizji braci Karnowskich. Dla rzecznika rządu nie ma w tym nic nadzwyczajnego. - Misją TVP jest informowanie Polaków, jak najbardziej rzetelne. Był to bardzo ważny wywiad szefowej rządu - tłumaczył w #DzieńDobryWP Rafał Bochenek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1ggow9

W poniedziałek na antenie TVP Info transmitowano na żywo wywiad z premier Beatą Szydło w nowej telewizji braci Karnowskich.

Zapytany w Telewizji WP o tę sytuację rzecznik rządu próbował uniknąć odpowiedzi. - Musiałaby pani zapytać w telewizji, bo ja nie uczestniczę w organizacji prac telewizji publicznej. Umówiliśmy się na wywiad na antenie telewizji braci Karnowskich, w tym wywiadzie premier Szydło uczestniczyła. Natomiast dlaczego tak się stało, to musielibyście się dopytać w telewizji publicznej - odpowiadał Bochenek na pytania Kamili Biedrzyckiej-Osicy.

- Wielokrotnie się zdarzało, że telewizje prywatne, czy inne media, wykorzystywały wypowiedzi polityków z innych programów - tłumaczył. - Te fragmenty były dłuższe, krótsze. Może ten wywiad był na tyle ciekawy, że telewizja publiczna zdecydowała się w większej części go na swojej antenie - dodawał.

d1ggow9

Bochenek stwierdził, że nie widzi w tym nic dziwnego. - Absolutnie nie, rozumiem, że to wynika z misji TVP Info - ocenił. - Misją TVP jest informowanie Polaków, jak najbardziej rzetelne i oczywiście był to bardzo ważny wywiad premiera polskiego rządu. W związku z tym nie dopatruję się niczego nadzwyczajnego - mówił rzecznik rządu.

d1ggow9

Podziel się opinią

Share
d1ggow9
d1ggow9
Więcej tematów